Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Miért nem hagyja abba?

Figyelt kérdés
Az exem ex csaja állandóan írkál nekem. Nem tudom lekoptatni. Fb-n tiltottam, erre kamureget csinált. Mindig az exéről kérdezget nálam, miközben én őt is tiltottam, nem érdekel. Átvert, stb... emlékezni sem akarok. de hogy az ex csaja engem zaklat, közben hazudozik, írogat, hogy utálja őt stb... de azért találkoznak, beszélgetnek... nem értem minek infózza le nálam.
2013. jún. 13. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
ne törödj vele ha megint meg keress tiltsd
2013. jún. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne válaszolj neki, majd leakad. Az új regisztrációt is mindig tiltsd, majd megunja. Egyébként nem lehet beállítani, hogy ne írhasson neked üzenetet, aki nem az ismerősöd?
2013. jún. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1 válaszoló vagyok de be lehet és akkor nem tud neki írni
2013. jún. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!