Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pénzért szex iskolában,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénzért szex iskolában, nálatok van ilyen, ez mennyire lehet elterjedt?

Figyelt kérdés
Mostanában jutott a fülembe, hogy a jobb általános és középiskolákban is megy a pénzért szex. Valakinek ruhára kell, DE van szegény és/vagy "proli" és még/vagy alkoholista szülők gyereke aki azért szop le például a WC-ben srácokat, hogy egy kis pénzhez jusson. (Szerintem ez elég sokkoló.)
2013. jún. 14. 09:46
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

"1995-96 előtt marad a suli keretei közt, na arról tudnék mesélni."


Akkor mesélj!

2013. júl. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Hát én egy klasszikus fiú iskolába jártam , ahol azét volt egy-kát lány is (kb. 10%) , és ami meglepő,hogy nem is voltak bányarémek :D , nah ha valahol , akkor nálunk lett volna rá igény , de én 5 év alatt nem hallottam ilyesmiről (illetve egyről, de ők jártak is egymással) Amikor odakerültem , akkor én is hallottam mindenféle legendát , hogy milyen nyomulós tanárnők vannak , meg , hogy mik történtek már. Gondolom ezt se kell mondanom , hogy ilyesmi se igazán történt. Ezek általában csak ilyen legendák..
2013. júl. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Lányokkal is barátkoztam, 13 és fél évesen coming outoltam, így volt könnyebb nem elvből, szerettek az osztályban 13 évesen, pedig különc voltam, minden osztályban volt az év folyamban 2-3 szegény lány akit vérig aláztak ha szegényesen öltözködött. - ja mind ez gazdag környéken. Hát ők a pasijuk mellett vagy lehet a pasijukkal nem is, egy kis pénzért lefeküdtek jól eleresztett srácokkal, aztán azt mondták barátnőtől kapták a jó ruhákat. Van köztük híresség is. ;) Ezen túl inkább nem mesélnék.


Ugyan ezt olvastam vissza szociológiatanulmányokban, hogy a szegényebb vidéki és gazdagabb városi környéken ez gyakori. Szegényeknél feltűnősködés miatt, gazdagabb környéken a cikizés elkerülésére. Lakótelepen inkább a lopás és rablás ment és megy.

2013. júl. 7. 11:14
 14/29 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csinálják is az ilyen középsulis csajok, nem az osztálytársaikkal, hanem idősebb pasikkal, szórakozóhelyeken, plázákban meg internetről felszedett szponzorokkal.
2013. aug. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Ilyenkor bánom, hogy fiúsuliba jártam (gép és műszeripari).
2013. nov. 22. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
26%
en a mostani sulimba 7 csajjal fekudtem le ideaig oda hivtak a wc hez szunetbe es meg kerdeztek hogy szeretnek e partyzni en mondtam hogy igen (azt hittem buliba hivtak el) mondjak hogy 5 ezer forint fejenkent a jegy (3 csaj volt ott) szoval oda adtam nekik 15 ezret meg fogtak a karomat es berantottak a wc-be es le rantottak a gatyamat az egyik elkezdett cumizni a masodikkal csokolozni kezdtem a harmadik meg tamasztotta az ajtot hogy ne jojjon be senkise de idovel valtottak 30 percig kurtam oket egy orarol le kestem de meg erte :)
2013. nov. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

persze azt beszélik


max elvétve előfordul


de hogy általános jelenség lenne az szimpla hazugság


pletyilap szint

2014. jún. 26. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Középiskolában még nem tapasztaltam ilyet. Mondjuk az is igaz, hogy akkor még nem érdeklődtem úgy és annyira a lányok iránt. Egyetemen aztán persze már láttam meg hallottam hasonlót. Főleg azt, amikor az ilyen proli meg alkoholista családból származó csaj szopta lelkesen a nála sokkal tehetősebb és sikeresebb srácokat, hogy meglegyen neki a tandíjra, albérletre való... Bár így belegondolva, ha 19-20 éves egyetemisták és főiskolások megcsinálják, akkor a náluk egy-két évvel fiatalabbak 11-12. osztályban miért ne?...
2014. jún. 26. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
16/18 Nem az volt a kerdes, hogy mit almodtal.
2014. jún. 26. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

# 18/19 Időpont ma 04:01


Ami szomorúbb, hogy jobb ruhákért és menő telefonra gyűjtve teszik ezt a 11. és 12. osztályosok.


Nem tudom, hogy általában az ország, hogy áll ebben, de ahol szegények és gazdagok járna k egy iskolában onnan egyre többi ilyen visszajelzést kapok.


Nem áll szándékomban megbántani azokat a kamaszlányokat - ?milyen jogon tenném? - akik az úgy nevezett legősibb foglakozást végzik akár már iskolákban, de 'Hihetetlenül kurvul el ez az ország'.


Ami a legrosszabb, ha nem illeszkednek a """jobb"""/gazdagabb családból illeszkedőkhöz, azt a megaláztatást, kitaszítottságot még kívülről látni is szörnyű.


Egyszerűen fáj ez nekem, azért emeltem már ki többedszerre. Mert nem tudom a megoldást. Talán csak az egyen ruha és a kapuban a mobil leadása lenne célra levezető. - csak sajnos nem erre haladunk, még egy kereszténynek mondott oktatási felelőssel sem.

2014. jún. 26. 22:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!