Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki megcsalta 1x a párját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki megcsalta 1x a párját barátját vagy barátnőjét, volt nektek lelkiismeret furdalásotok? Mit éreztetek?

Figyelt kérdés

Olyan megcsalásra gondolok aki szexelt!


Barmok kíméljenek.... olyanok válaszát várom aki volt ilyen helyzetben.


Sztorik jöhetnek, következmények, utána ki mit lépet!



2013. jún. 13. 21:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Á én nem vagyok szemét,én nem csaltam meg sose a párom és nem is fogom.
2013. jún. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Engem a barátom csalt meg 3x, 2x megbocsájtottam a harmadiknál otthagytam az illetőt, de nagyon fájt és megalázónak tartottam, de nagyon szerettem és megbocsájtottam :/ 19/L
2013. jún. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Első nem neked szólt a kérdés!


Sztorikat meséljetek légy szíves... ne csak 1-2 sort írjatok! Köszönöm!

2013. jún. 13. 21:10
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Volt egy kis lelkiismeret furdalasom de visszagondolva nem bantam meg, mert nagyon jol ereztem magam, izgalommal toltott el es mondhatom h a kedvenc emlekeim koze tartozik
2013. jún. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 ameoland ***** válasza:

Engem is megcsalt és még undorítóan is kezelte. Mire sikerült feldolgozom, megint feltűnt. Életembe nem voltam annyira biztos magamba mint akkor,hogy most jól elküldöm az ****** ÉS most boldog párkapcsolatban élek.

Vannak megingások. De te ismered az embered, hogy mikre képes.

2013. jún. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Utolsó szintén nem neked szólt a kérdés! Kit érdekel, hogy téged megcsalt?


Engem az érdekel aki megcsalt valakit és mit érzet?


Miért vagytok fogyatékosok?


Olyan sztorik jöhetnek ami ehhez kapcsolódik, ha nem is ti csaltatok meg de a ismerösőtök akkor azt is írhatjátok!

2013. jún. 13. 21:15
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
megcsaltam ,mert már nem kaptam meg a barátomtól a törődést és azt hittem már mindegy mert úgy is szakítok vele de nem szakítottunk,hanem jra összejöttem vele és eleinte nem volt lelkiismeret furdalásom mert haragudtam a barátomra aztán kb 4 hónap után jött ki rajtam,hogy mekkora idióta voltam
2013. jún. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Mit éreztél, hogy megcsaltad? Mi volt pár hónapig? És együtt vagy vele még?

2013. jún. 13. 21:20
 9/16 anonim ***** válasza:
Hmmm érdekes kérdés. Épp a minap beszélgettem erről egy nagyon jó barátommal. Én ugyanis csaltam már meg a párom, sajna(?) többször is. De egyiket sem bántam meg. Ha visszamehetnék ugyanakkor ugyanoda, ugyancsak így tennék. És azért sajna, mert kiderült sajnos egy-két pityputy, de végülis együtt maradtunk, és jó lecke volt számomra. Igazából nem az volt a gond, hogy ne kaptam volna meg bármit, vagy nem szerettem volna, mert egyik alkalmi partneremmel sem fordult meg a fejemben, hogy otthagyjam érte a párom, csupán a változatosság hajtott. Például kocsiban a Hármashatárhegyen, bányatóban Dunakeszi környékén. És még sorolhatnám. Emiatt sokan megvethetnek, de én akkor sem bánom. Ez mind mind hozzájárult ahhoz, ami most vagyok...
2013. jún. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
38%
Én csaltam, igazából nem is egyszer, sőt, szeretőm van jó ideje már. Lelkiismeretfurdalásom nincsen, őszintén, mivel a férjem elhanyagol szexuálisan, én nem viszek el itthonról semmit, a férjem ugyanúgy bármikor megkap engem, de nekem kevés amit ő ad, ezért mással is szexelek. A bűntudatom csak amiatt jelentkezik, hogy a gyerekektől veszem el a közös időt, amikor a szeretőmhöz megyek. A férjem felé semmilyen bűntudatom sincs. Így nincs ingerenciám elmondani sem, hogy mit csinálok. Nem tervezek lépni semmit, ez így okés egyelőre. (Nyugodtan lepontozhattok, nem oszt nem szoroz.)
2013. jún. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!