Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem birom a batyam baratnojet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem birom a batyam baratnojet. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Batyammal nagyon joba vagyok,viszont a mostani baratnojet ki nem allhatom. Igazabol,mert ... hogy is fogalmazzak...

Elegge nyomott a csaj. xD Hulyesegeket beszel, buta, ossza az eszt, holott senkit sem erdekel. A szuleimet siman letegezi, pofatlan a felnottekkel szemben. Viselkedes 0.

En vele normalisan viselkedek, kedves vagyok, nem mutatom, hogy nem birom, de sokszor mikor a hazunkba ugy jon be, mintha otthon lenne, es a szuleimmel jopofizik, letegezi oket es viccesen beakar szologatni, nagyon kitudok akadni. Mit tegyek? Mondtam batyamnak, o meg is erti, es mindig probal vele beszelni az ilyen dolgokrol, de csak 1 napig segit ez a csajon. Segitsetek! El kell viselnem ezt, vagy beszeljek en a lannyal?


2013. jún. 14. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Te megölöd az én bátyám nyomoronc csaját én meg ezt oké?!
2013. jún. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak pár órára jön és ennyire nem bírod a társaságát, akkor menj el addig otthonról.. Te sajnos nem tudsz tenni semmit, ha a szüleid nem lépnek. Ha a szüleid ezt megtűrik, akkor ez az ő bajuk. Én már lehet elhajtottam volna. Az jó, ha otthon érzi magát, csak az a baj, hogy át esett a ló tulsó oldalára. Ő már azt hiszi övé a lakás.
2013. jún. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te ugye húsz év alatti lány vagy(?).Mert ezt ki kellett volna írnod szerintem!
2013. jún. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos el kell viselned... :\ Ha te beszélsz a csajjal akkor még a bátyád kapcsolatára is mehet a dolog. Ami lehet neked jó,de azért a tesód boldogságát nem akarhatod elvenni. :) Én sem kedvelem a bátyám barátnőjét. Teljesen más okokból,de 6 éve együtt vannak és még mindig nem tudtam ellene tenni.
2013. jún. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!