Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak! Tudnátok tanácso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Tudnátok tanácsot adni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, egyetemista. Sajnos kiderült, hogy nem lehet gyerekem, de mindig nagy családról álmodtam. Sajnos teljesen elfogadni nem tudtam, de hozzá tudtam szokni. Abba temetkezem, hogy minél előbbre jussak, hogy letegyek valamit az asztalra. Szerintetek elképzelhető egy kapcsolat gyerek nélkül? Elsősorban férfiak válaszát várom, mert csak nőként tudom végiggondolni. Tudom, hogy sok időm van, ennyi idősen nem ezen kéne gondolkodnom, de amíg nincs minden rendben, nem megy... Mennyire tudnátok elfogadni, ha a barátnőtök/feleségeteknek nem lehetne gyereke? Mire vágytok egy kapcsolatban? A szexben? Mik azok a tulajdonságok, amiket értékelni tudtok egy nőben és melyek azok a dolgok, amiket nem tudtok elfogadni? Miket vártok el egy kapcsolatban? Örülnék, ha minél többet írnátok, hogy minél többet megtudhassak rólatok, férfiakról! ;) Köszi!
2012. ápr. 7. 20:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
miért nem lehet gyereked?lehet örökbefogadni is
2012. ápr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Az elején biztos nem zavarna később pedig sok év mulva ha tényleg nem lehet gyereked akkor talán kicsit de max örökbefogadtok
2012. ápr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

a nővéremnek kb 3 tucat ismert a szakmában elismert orvos mondta, hogy soha nem lesz gyereke.

olyannyira elkeseredett, ez miatt, hogy rászokott a kábítószerre stb, stb, stb....aztán egyszer csak 10 év után terhes lett

az orvosok meg elkezdik....hát ez csoda.....

2012. ápr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek is azt mondták hogy nem lehet gyereke rá ment a házassága is aztán most tönn év múlva egy uj kapcsolnál hirtelen be kopogtatott a gólya 8 hét múlva érkezik meg a kisfia. :))
2012. ápr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
én is hallottam már ilyet az első voltam.
2012. ápr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
születési rendellenesség, 1 éve volt petefészek-méheltávolítás
2012. ápr. 7. 20:40
 7/20 ASOT ***** válasza:

nézd...ez attól függ h ki milyen beállítottságú, ha valaki családcentrikus akkor szeretne gyereket mindenképp, ha nem akkor elképzelhető h nem akar később sem....


De én először a lányba szeretnék bele! És ha őt szeretem tiszta szívemből, akkor nem fogom azért elhagyni mert nem lehet gyerekünk!

(amúgy én nem is erőltetném soha a gyereket)

2012. ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
nem minden pasi akar gyereket, sőt van, akinek eleve van, mert mondjuk elvált vagy özvegy. Ha ezt a kapcsolat elején tisztázod, akkor szerintem nem lehet gond, sőt én nagyon pártolom az örökbefogadást. Tudod, az a szülő, aki nevel.
2012. ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 ASOT ***** válasza:

jaja utolsónak igaza van!

Az elején ezt tisztáznod kell!

De mint mondtam ha szeret tényleg szeret akkor emiatt nem fog elhagyni, mert ha nagyon akar akkor örökbefogadtok

2012. ápr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

5 éven belül jó lenne egy gyerek és az is, ha sajátunk lenne, de ha nem lehet, akkor az örökbefogadottat is ugyanúgy nevelném/nk. Ez nem befolyásolna. Ha szeretem a párom, elfogadom így. Feltéve, ha ő is elfogad engem.


Mit nem tudunk elfogadni egy nőben? Ha mindenáron változtatni akar rajtunk. Nem arra értem, hogy van egy rossz tulajdonságom és szeretne ezen változtatni, hanem hogy a saját képére akar formálni. Az kizárva nálam.

2012. ápr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!