Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyok az elvárásaim a nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyok az elvárásaim a nőkkel szemben? (tesztsor)

Figyelt kérdés

(18 életkor felett)


Van kulturált hobbija, elfoglaltsága ha unatkozik, amiért rajong, bármikor. Könyveket olvas és/vagy színházba is jár. (15pont)


Tud főzni (5pont) , sütni is (+ 10pont).


Nem dohányzik( vagy leszokóban van). Nem volt még részeg. Nem kövér (vagy fogyózik erősen). (10 pont)


Van saját véleménye, elképzelése a dolgokról, használja az eszét, 4 átlag felett teljesít. (10pont)


Nem jár szoláriumba, nincs piercing, nincs tetkó, nem szőke. (10pont)


Természetbarát (10 pont)


Volt már igazán piszkos, izzadt, kisebb fizika munkától mások előtt (gyümölcs szedés, avarseprés, bármi) (30pont)


A pontszámok a súlyozást érzékeltetik.


2013. márc. 12. 18:04
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Nem!
2013. márc. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Nekem 80 pontom lenne,mert szokes barna a hajam de ha nemszamit akkor 90
2013. márc. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Nagyok! XD
2013. márc. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Nekem akkor 80pontom van. Hát biztos akad ilyen,de azért ez már nagyon sok minden. :P
2013. márc. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
67%
Ezzel a tesztsorral mész oda ismerkedni egy lányhoz?? Mert ha igen, ilyet sosem fogsz találni, csak ha nagy mákod van.
2013. márc. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
lol, én a 7. helyett inkább a 4. és a 6. tulajdonságra adnék többet
2013. márc. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is 80 pontom van igy.Azt szoktak momdani azt várd el ,amit te magad is teljesiteni tudsz.Biztos van elvàrásodnak megfelelö nö .
2013. márc. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 fospuska ***** válasza:
a 3. ( a kövérséget kivéve) és 5. pontot parabolikus ívben lsze@rom,amúgy stimmel.:)
2013. márc. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

95 pontom lett :D

vagyis a sütést nem tudom, hogy számítsam, mert főzni nem tudok, de azért néha sütök valamit. (na jó, ritkán)

de az első pont. olvasok sokat, el is foglalom magam, de színházba nem járok. részpontot lehet adni? :D

2013. márc. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
nem mondanám, hogy nagy elvárások, de nincs nagyon sok ilyen lány. ha nem keresed őket szabályosan, direkt, valószínűleg SOHA nem lesz ilyened
2013. márc. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!