Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányoknál miben nyilvánul meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál miben nyilvánul meg hogy elélvezett? Vannak külső jelei?

Figyelt kérdés
2013. jún. 14. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
persze h van majdnem ugyan az mint a férfiaknál remegés nagy nyögések vagy kiabálások meg érezni a puncijuukon is amikor benne vagy h elment
2013. jún. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De vannak ám, elég sok.

Kipirosodás, gyorsuló lélegzés vagy éppen annak elakadása, keményebb mellbimbók, fokozott nedvesedés, ütemes összehúzódások a hüvelyben, önkénytelen mozdulatok, nyögés, sóhajtozás stb stb. MInden nőnél más, csak oda kell figyelni és látod is.

2013. jún. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálam: minden izmom megfeszül, nem tudok megmozdulni, csak nyögök és karmolok... :D Aztán hirtelen "elernyedek" és vigyorgok :DDD

Nem tudom másnál is ilyen-e :D

2013. jún. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Többségüknek halvány lilássá válik a bőrük....bár lehet hogy csak a fojtogatás miatt....hm...
2013. jún. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kipirosodást én is megfigyeltem:)
2019. jan. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!