Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik szeretnek szexelni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik szeretnek szexelni?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, most fejeztem be a gimit és megyek külföldre egyetemre és modellkedem hogy pénzt kereshessek. A pasim 23 Nem tudom de amikor meg akarom csókolni mindig elhúzódik nem tudom mintha félne...3 hónapja vagyunk együtt. NEm tudom mi lehet a baj, mintha félne tőlem. A pasik szeretnek szexelni vagy csak az enyém nem..?
2013. jún. 15. 12:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Imádunk szexelni :) Aki nem, azzal valami nincs rendben.
2013. jún. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Csak a tied nem. Kérdezd meg tőle miért nem.
2013. jún. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem igazán.
2013. jún. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Csak a magam nevében,én szeretek.De ha neki nem kelesz,velem szóba álhatsz,lehet lesz belőle valami.
2013. jún. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

valószínűleg b.zi.

ha jól nézel ki (márpedig, ha modellkedsz, akkor gondolom hogy jól), akkor más opció szerintem nincs.

szerintem keress valaki mást, mert hosszú távon nem hiszem, hogy ez működne


24/F

2013. jún. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

hogy a viharba ne !

kérdezz rá minden kertelés nélül : mi a túró van faszikám ,büdös a szám vagy mi????

2013. jún. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én imádok! Tuti, hogy nem húzódoznék tőled!
2013. jún. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
6. válaszoló félig viccesen feldobott egy lehetséges okot! ;)
2013. jún. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) nem nem büdös a szám :D Pedáns vagyok nyugi :D de nem tudom olyan furán viselkedik. Az összes pali ilyen vagy csak ő??? miért húzódik le ha meg akarom csókolni, mintha félne h valami rosszat csinálok :D
2013. jún. 15. 12:19
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem most is az egyenes a legrövidebb út!

Tudom néha kínos bizonyos dolgokról beszélni, de úgy gondolom, ha rákérdezel, azzal sok találgatásnak és félreértésnek szabhatsz gátat.

2013. jún. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!