Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik szeretnek szexelni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik szeretnek szexelni?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, most fejeztem be a gimit és megyek külföldre egyetemre és modellkedem hogy pénzt kereshessek. A pasim 23 Nem tudom de amikor meg akarom csókolni mindig elhúzódik nem tudom mintha félne...3 hónapja vagyunk együtt. NEm tudom mi lehet a baj, mintha félne tőlem. A pasik szeretnek szexelni vagy csak az enyém nem..?
2013. jún. 15. 12:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
kérdezd meg. de nem az a baja,hogy el fogsz menni?vagy mindig ilyen volt?
2013. jún. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mit tudsz az előéletéről? Nem szűz?
2013. jún. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem mert mindig ilyen kis félénk volt ezért szerettem meg mert nem volt az a nagy csajozós barom mint a többi srác, de nem hiszem h azért mert elmegyek.. Elvégre Anglia nem a világ vége...
2013. jún. 15. 12:30
 14/16 A kérdező kommentje:
Még én is szűz vagyok. De csak egy csók miatt már fél nem tudom..
2013. jún. 15. 12:36
 15/16 anonim ***** válasza:

"Hát nem hiszem mert mindig ilyen kis félénk volt ezért szerettem meg mert nem volt az a nagy csajozós barom mint a többi srác,"


Ezzel most őszintén megleptél! Azt gondoltam eddig, hogy akik ilyen típusok, azok csak "hímnemű barátnők" lehetnek; a nagybetűs pasi csakis a nagydumás, "de menő vagyok" tipusú fickó lehet.

2013. jún. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

+1

én is szeretek

21F

2013. jún. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!