Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ti szivesen lennetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti szivesen lennetek lanyok, miert igen/nem? Lanyok ugyanez. Szivesen lennetek fiuk, miert igen/nem?

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak is az orgazmus miatt lennék lány.Másért nem.

Jó nekem ez a férfi élet :D én nagyon élvezem

2013. jún. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
lány vagyok, és nem:) nekem jó így:) szeretem magam sminkelni, imádom a tűsarkúkat, a csini ruhákat:).. és annyi helyes fiú van..:)
2013. jún. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán egy kis ideig mégis kipróbálnám, hogy milyen lehet. De jó így nekem fiúként.
2013. jún. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Én szívesen lennék lány, kipróbálnám milyen az amikor válogathatok kivel fekszem le.
2013. jún. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

A fiúk életéből hiányzik az, hogy nem eshetnek teherbe, nem is kell szülniük, nem görcsölnek a menstruáció alatt, és ha valakivel gondjuk van, bunyóznak egyet, utána puszi pajtások. A haverjaik nem lesznek rájuk féltékenyek, ha egy másik haverjukkal töltik az időt, nem komplikálnak túl semmit. A közösülés (kivéve persze, ha fitymaszűkülete, vagy egyéb betegsége van), nem fáj, könnyen elélveznek. Nem akarja őket megerőszakolni senki. Nem nézik őket hülyének, ha 30 évesen, vagy afölött még nem akarnak gyereket. Talán annyira nem is féltik őket a szülők, a fent említett okokból kifolyólag, sokkal szabadabban és félelemmentesebben élhetnek.

Azért szeretek lánynak lenni, de ezek a dolgok hiányoznak :/

19/L

2013. jún. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szívesen lennék lány, mert egész jó csaj lennék. Hiába eszem nem hízok, kb. 175 magas lennék, sötétszőke haj, szőke szemöldök. Nem lenne annyi gátlásom, mint most, mert biztos nyomultak volna rám, társaságban lettem volna, és emiatt előbb-utóbb elmúltak- vagy ki sem alakultak volna. A legrosszabb a szociális fóbia, az nagyon nem hiányzik!

Amúgy nem érzem, hogy rossz lenne fiúnak lenni, csak nagyon lent vagyok még :S


20f

2013. jún. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én inkább lennék fiú, kiskorom óta mindig is fiús lány voltam. Mindig fiúkkal haverkodtam, fiús dolgokat csináltam. Mikor elkezdtem kamaszodni, idegesített, hogy én nem járhatok olyan helyekre mint a fiúk, kocsmába, bulizni, este mászkálni... mert lány vagyok.
2013. jún. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!