Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti melyik sztárral lennétek...

Ti melyik sztárral lennétek együtt szívesen?

Figyelt kérdés
Mit tennétek meg érte? Van olyan sztár, akiért megtennél akármit?

2013. jan. 15. 21:58
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
Nincs olyan sztár, akiért bármit megtennék, mert minek traktáljam magam olyannal, ami úgyis lehetetlen, de hogy a kérdésedre válaszoljak, szívesen lennék együtt Elisha Cuthbert-el, mert szerintem ő a világ legszebb nője!
2013. jan. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:

Juj szerinted ez a nő a leggyönyörűbb? :) Félre ne értsd nem fikázom, csak elcsodálkoztam mennyire más az ízlésünk eszerint. Bár én nő vagyok, de nekem is van "női ideálom".

Én Johnny Deppet nagyon kedvelem, mint színészt és mint embert. (Már amennyit látok belőle a videókból, interjúkból, nyilatkozatokból) Hasonlóan "érzek" Ewan McGregor iránt is, szívesen találkoznék vele, de mivel ő számomra csak egy idegen, akit a munkássága miatt szeretek, így nem tennék meg érte akármit. Az a gyerekem, akiért akármit megtennék. Meg a testvérem. :)

2013. jan. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem ő, ha fel kéne állítani egy toplistát ő szerepelne az első helyen és neked ki a "nő ideálod"? :)
2013. jan. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
Nekem Keira Knightley arca tetszik nagyon, viszont a teste szerintem már túl sovány.
2013. jan. 16. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
Edward Norton vagy Mark Ruffalo. Vagy hármasban. :)
2013. jan. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:

Mindent nem tennék meg egy sztárért se. De akit imádok és álomférfinek tartok, lenyűgőz a stílusa és a hangja, ő a Hurts énekese, Theo Hutchraft.

Szívesen eltöltenék vele egy napot... vagy többet... :)

2013. jan. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
Richard Armitage vagy Tom Hiddleston. :) Bármit így ismeretlenben nyilván nem tennék meg értük, de azért sok mindent igen. :D
2013. jan. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
Zayn Malikkal :$
2013. jan. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:

Skrillex.

És ha lenne nála esélyem, akkor bármit megtennék. BÁRMIT.

2013. jan. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
sonny moore másnéven skrillex az egyetlen szerelmem
2013. jan. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!