Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok gondoltok rá hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok gondoltok rá hogy a fiúk 99% -ának a dugás jut eszébe a feneketekről ha legiggingben mutogatjátok ( linkeltem hogy érthető legyen )?

Figyelt kérdés

Főleg 14-18 éves lányok válaszát várom.


Út széli nőnek leopárdmintásban nyilván pont ez a célja, de vajon egy szerényebb 14-18 éves csaj miért vesz fel ilyet? Azt akarja hogy megdugják?


[link]

[link]

[link]

[link]



2013. jún. 15. 16:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
én nem gondoltam rá, nekem is van leggingszem, de még nem volt rajtam, valahogy zavarna is, hogy ilyen feszes. bár lehet, hogy egyszer felveszem.
2013. jún. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 ivilicious ***** válasza:
tök kényelmes..
2013. jún. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Én örülök hogy ilyeneket hordanak a csajok. A kérdés nem is erre vonatkozott. Hanem hogy a fiatalabb 14-18 kiscicák tudják e hogy a fiúknak dughatnékjuk van ha ilyet hordanak. (Mert minél jobban kevesebb a ruha, minél jobban kirajzolódik a popó és punci annál erősebb a dughatnék:D )


csak egy link nem töltődik, így igen:

[link]

2013. jún. 27. 15:16
 14/25 belbolyhocska ***** válasza:
Azért, mert jó seggük van benne. Ha mackónaciba lennék akkor az lenne a baj, ugye? :D
2013. júl. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Ugyan én már régen elmúltam 14-18, de nagyon szeretem a korábban elmondottak miatt, kényelmes, szexi, divatos stb.


A 14 éves lányok fejével nem tudok gondolkodni, de szerintem ugyanezen okok miatt veszik fel ők is! A divatnak illetve az a öltözködésnek valahogy az a lényege, hogy megmutatsd magad, hogy felhívd magadra a figyelmet. Ha ezt sokan leegyszeűsítik "dugásra" az nem a divatos ember problémája.


A leggings az egyik legpraktikusabb ruhadarab, én nagyon szeretem.

2013. júl. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Elárulom csak, hogy tudd, ha már jól néz ki a csaj amúgy is a dugás jár az ember eszébe, de ha ilyen gatyába van a nő akkor aztán nincs megállás akkor közös téma is lesz ha az ember nem egyedül van hanem a haverjaival, már ha érted. De amúgy szerintem az ilyenek rohadt nevetségesek, persze jó nézni meg minden, de olyan borzalmasan igénytelen szerintem, de egyben bikavadító is :D
2013. aug. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 I.need.it*-* válasza:
Én is szoktam felvenni de sose azért o.O szeretem hordani mert kényelmes.. de általában itthon van rajtam vagy ha megyek egy gyors útra barátnőhöz pl. volt már h suliba is , de senkise szólt be .. értitek :D
2013. aug. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Én pont ezért nem hordok.


Eddig életemben 3x húztam föl ilyet, és 3x be is szóltak. Mármint azért mert túl élénk volt a fantáziájuk. Vagy ha föl is húzom valami hosszabb felsővel.

Mondjuk itthon szinte mindig ilyen van rajtam, de emberek között kényelmetlennek érzem mert hát annyira kényelmes, hogy olyan mintha nem is lenne rajtam semmi. Meg nem is érzem magam annyira csinosnak hogy én ilyeneket hordjak.

Na meg nem akarom hogy a hátsófelemről sugdolózzanak a hátam mögött. Egyszer mikor ilyet vettem föl a saját fiúhaverjaim (!!) mondták hogy milyen jó a s*ggem. WTF o.O Mármint persze jól esik de ez azért mégis túlzás hogy ők is azt nézték. Meg amúgy sem szeretek feltűnősködni.


És akkor itt a magyarázat, hogy van aki direkt azért húzza föl, mert pont az a célja, hogy a fiúk fantáziáljanak róla. Barátnőm is sokszor ilyet húz, aztán kirakatokban egyfolytában bámulja hogy milyen jó s*gge van. Mert sima nadrágban annyira lapos neki hogy a háta egybevan a lábával, de így meg örül hogy van egy kis "púp" :D

Szóval addig ameddig hosszú fölsővel van felhúzva addig oké. De nadrágnak használni szerintem is túlzás. És igen, akik így húzzák föl azok szerintem tudják, hogy MIÉRT IS húzzák föl. :D


18/L

2013. okt. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
én nem hordtam régen, minap volt rajtam először suliban aztán max megnézték,hát na,kit érdekel? :DD
2013. okt. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
Ti teljesen idioták vagytok ezek csak normál melegítők tudjátok amiben az emberek sportolnak és nem nem azt akarják hogy megdugják őket csak ól akarnak kinézni mert mondjuk egy nyolcmérettel nagyobb cucba mozogni és jól kinézni sem tud az ember.
2015. ápr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!