Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok gondoltok rá hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok gondoltok rá hogy a fiúk 99% -ának a dugás jut eszébe a feneketekről ha legiggingben mutogatjátok ( linkeltem hogy érthető legyen )?

Figyelt kérdés

Főleg 14-18 éves lányok válaszát várom.


Út széli nőnek leopárdmintásban nyilván pont ez a célja, de vajon egy szerényebb 14-18 éves csaj miért vesz fel ilyet? Azt akarja hogy megdugják?


[link]

[link]

[link]

[link]



2013. jún. 15. 16:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
A primitív fiúk akkor is primitívek, ha munkásruhában mászkálnak a lányok. Meg mi ez a megfogalmazás, h 14-18 éves "kiscicák"? Mindenki azt hord amit akar, senkit nem érdekel, hogy kinek miről van kangörcse, vegyétek észre magatokat?
2017. jan. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 tooHandsome ***** válasza:

Aszongya látszik a fenék minden domborulata és a bugyivonal is. ÉS ŐT EZ ZAVARJA!!! :D


Amúgy meg mit érdekel ki mit vesz fel? Nem kell másokat nézegetni ha nem tetszik. Amúgy grat, hogy három és fél éve ilyen kitartóan kiemeled mindig a kérdésedet nem semmi :) Szerintem amúgy már kiment a divatból, 2013-ban még aktuális volt :D

2017. jan. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Én évek óta hordok leggingst itthonra, pedig az idő nagy részében egyedül vagyok. Ez, hogy egyeztethető össze az elméleteddel miszerint csak a férfiak miatt hordják a nők?
2017. jan. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Az összes mai kiscsaj k_rva és ezért csinálják.

Nagyok az igényeik és könnyebben célt érnek ha a testüket használják, így az összes képes arra, hogy bármikor eljátsza hogy szerelmes beléd ha éppen van valamid ami nekik kell :D

Nőben nem bízunk meg, ez alapszabály!

Témára visszatérve, igen azt akarja, hogy megdugják, mert abból neki valamilyen haszna biztosan lesz

Ennyi a válasz

2017. jan. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Az utolsó is biztos csak képen látott nőt.
2017. jan. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!