Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Mi a velemenyetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Mi a velemenyetek azokrol a lanyokrol akik ide felteszik a kepeiket es azt kerdezik "tetszem nektek"?

Figyelt kérdés
Es aki arc nelkul tesz fel kepet magarol es azt kerdezi "milyen a testem"? Szerintem kicsit ri.banc-os. Vagy tevedek?
2013. jún. 15. 17:51
 1/9 Zakathol ***** válasza:
Az, hogy lesz@rom. Ha kíváncsi rá, megmondom és kész.
2013. jún. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem tévedsz
2013. jún. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Önbizalomhiányos ostoba libák.
2013. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Semmi. Véleményt kérnek, ebben semmi kivetnivalót nem találok.
2013. jún. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem ribancok, csupán tapasztalatlanok, mert nem kaptak még elég visszajelzést.
2013. jún. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a nagy részük csak az egójukat akarják növelni
2013. jún. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Miért lenne rib*ncos?

Most azért, mert valaki nem kap elég visszajelzést a környezetétől, és olyan emberek véleményére vágyik, akik még véletlenül sem lehetnek elfogultak vele szemben, rögtön sz*r ember?

Van aki önbizalomhiányos...jah, és a lelki problémák is komolyak, nem csak a fizikaiak ám, szóval nem kell az ilyeneket lenézni!


17/L

2013. jún. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmi.
2013. jún. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ha fehérneműs képet tesznek fel akkor r*bancnak gondolom őket,főleg ha van pár érdekes megnyilvánulások,láttam már olyat hogy leszólták a csajt ő meg visszaírt hogy szomorú hogy ilyen sok irigy ember van itt és csak szeretnének rá hasonlítani

arról meg hogy önbizalom hiányosak csak annyit hogyha gondjaik vannak akkor nem kell pózolós meg k*rvás ruhákban készült képeket felrakni,szerintem kacsaszáj és segg/mell kipakolás nélkül is tudunk véleményt mondani,olyat meg még nem igazán láttam ahol tényleg normális képet raktak volna fel

2013. jún. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!