Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy tetszem a fiúnak? 17/L

Figyelt kérdés

egy kisebb társaságban voltam egy hete, és az egyik fiú hozta magával az egyik barátját, aki 25 éves. Amikor bemutatkoztam kétszer is visszakérdezett, hogy az e a nevem. Végig úgy éreztem, hogy nézett, párszor össze is akadt a tekintetünk, és folyton úgy éreztem, hogy mellém akar kerülni. Aztán amikor elbúcsúztunk, úgy ment el, hogy előtte így végigsimított a karomon. Ez mit jelent? Tetszem neki? Vagy ez semmit nem jelent? egy 25 éves fiút érdekelhet egy 17 éves lány?

Mindenesetre nekem nagyon tetszik, és nagyon rendes fiúnak tűnik.. amikor hozzámért nagyon jól esett, még sosem éreztem ilyet :)


2013. jún. 15. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi nem látunk bele a srácba, de elmondottak alapján ez még nem jelent sokat.
2013. jún. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki. Általában akkor lehet kiszúrni, ha sokat néz egy srác, vagy érintésekből.
2013. jún. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem szatír....
2013. jún. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!