Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amíg én nem tisztelem, értékel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amíg én nem tisztelem, értékelem, szeretem magam addig egy férfi sem lesz igazán belémhabarodva?

Figyelt kérdés
Kezd már nagyon fájni,hogy értem senki nem
2013. jún. 15. 19:58
 1/5 Zakathol ***** válasza:
És bumm, így lesz a chocapic.
2013. jún. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rosszul közelíted meg. Amígy magadat nem tudod szeretni, tisztelni és értékelni addig egy férfit sem. Az ember csak azt tudja adni amilye van. Ez lelkileg is így van. Talán ezt érzik meg nálad a férfiak.
2013. jún. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tesz olyan igazán nagy dolgokat vagy nincsenek gesztusok amik kellenének,hogy különlegesnek érezzem magam.Mindíg csak azt kell hallgatnom,hogy ezért vagy azért a nőért mit meg nem tesznek, és hogy csinálnak hülyét magukból a férfiak.
2013. jún. 15. 20:03
 4/5 anonim ***** válasza:
istenem, teveszarba léptem
2013. jún. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos én nőként arra jutottam,hogy igen,rátartinak kell lenni,azt jobban értékelik,mint amikor az ember tiszta szívvel odaadó.

Ha összejöttem valakivel és természetesen odaadó voltam,hát nem ezért jöttem össze?Azt nem értékelték,de,ha valaki nem tetszett és elutasítottam bezzeg tudott még éveken keresztül is nyomulni,ajándékokat,meglepetéseket adva stb,bezzeg a szerelmeim mindig egyre kihasználósabbak lettek.

2013. jún. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!