Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leírás alapján milyennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírás alapján milyennek képzeltek el lányok? Illetve sok a magasságomhoz?

Figyelt kérdés

185 cm vagyok,83 kg.Hasamon van felesleg,de csak akkor látszik ha ülök,lábakban erős vagyok :D

Elől oldalra zselézett haj,kedves jó tanuló.

14 és fél éves.

Sok a testtömegem a koromhoz képest?Milyennek képzeltek el?

Ha már felsoroltam pár jót akkor rosszat is : Szeretek gépezni,nem szeretek járkálni haverokkal.(Egy csajjal persze igen :DD ) Visszahúzódó vagyok iskolában.


2013. jún. 15. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó nagy debella állat leszel, ha 14 évesen már ekkora vagy.
2013. jún. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Betápláltam a megadott adatokat a kompujterbe és ezt adta ki

[link]

2013. jún. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 sunnyface ***** válasza:

Hát eskü full ugyanígy néztem ki valahogy 14 évesen énis.

Aztán 15 éves koromra elértem a 85 kilót is :D


Ne aggódj, szerintem kezdj el edzeni, énis így tettem, azóta, 188 centi vagyok, és 72 kilo.

Az meg, hogy inkább gépezel, mint hogy haverokkal mennél az idővel ugyis változni fog, amikor meglátod mekkora partyk vannak mindenfele :D

2013. jún. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

elsőnek és a másodiknak üzenem hogy egyáltalán nem vagyok debella azaz kövér és olyan mint amit a második linkelt.

Normális testalkatom van csak hasamon van némi felesleg.

Üdv.

2013. jún. 15. 20:49
 5/7 anonim ***** válasza:
magas, 83 kg-os, 14 éves fiúnak képzellek
2013. jún. 16. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen idős vagyok, csak én 183 cm, és 75 kg vagyok, nekem is van a hasamon kis felesleg (én ezt beállós hasnak hívom, mert kézilabdáztam, ez pedig ad egy kis plusz stabilitást :P ). A te testsúlyod alapján az én szememmel a nagy darab kategóriába vagy sorolható. Szerintem kezdj egy sportolni, mert én is ebbe a kategóriába tartoztam, elkezdtem sportolni, és háromnegyed év sportolással (véleményem szerint) nagyon atletikus testalkatom lett, úgyhogy adottak a lehetőségeid, hogy akár sporteredményeid legyenek (én régen hármas voltam tesiből, most a 100 m futáson megye harmadikért kezdek el újra sportolni...). Csajozással kapcsolatban, véleményem szerint az intelligens lányoknak, akiknek nem pávák jönnek be (és igen, hál' Istennek még vannak ilyen GYÖNYÖRŰ lányok), bejönnek a komolyabb, nem felzselézett hajú srácok. Persze én egyáltalán nem vagyok visszahúzódó, hanem jó kiállású, ez a legfontosabb a lányok számára, hogy önmagában biztos legyen a párjuk, ehhez persze a kellő intelligencia és az ezzel járó humor nagyon sokat dob az ,,értékeden,,. :)

Szerintem ha nem ezeknél a kis csitriknél kezdeményezel, és felbátorodsz, van esélyed, a magasságod is plusz pont náluk. :)


Remélem ,,saját magam fényezéséből,, kivehető neked szánt véleményem, tanácsaim. :D

2013. jún. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó! :)

Igen tudom hogy vannak még normális lányok,akiknek nem a páwák jönnek be,már elhívtam egyet tegnap este,valamilyen programra,azt mondta eljön szívesen :D

Nyáron elkezdek most otthon edzeni,kis box,felülések,meg van ilyen "gyúró" gép otthon nem tudom hogy hívják.

Tesi tanár is mondta hogy ha elkezdenék boxolni,lehet K1-ben végeznék :D

2013. jún. 16. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!