Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom beleszeretett az egyik osztálytársába, és tőlem kér tanácsot, hogy most mit tegyen, hogy mondja el neki, hogy jöjjön össze vele...stb pedig pontosan jól tudja, hogy én meg őbelé vagyok szerelmes! Tudom, hogy ő csak barátjaként tekint rám, de mégis kicsit rosszul esik, hogy mindig csak arról a másik lányról beszél. Itt jön a nyári szünet, alig fogunk találkozni, és ő meg lehet hogy összejön avval a csajjal. Persze, örülnék neki ha boldog lenne, csakhát nekem, hogy szeretem őt, rosszul esne. Nagyonnagyon szerelmes vagyok belé, mindig elmondom neki, de ő csak annyit mond hogy ok, megértettem. Mégse akarom nagyon ráerőltetni magamat, csak, nagyon szeretem, és félek hogy elveszítem, mégha sosem volt az enyém...

2013. jún. 15. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem, és ez tudom hogy fájni fog de hagy.Ne legyetek legjobb barátok ne akarj vele összejönni és próbáld elfelejteni.Tudom nehéz de hallgass rám.Én éveken át szenvedtem így még most is pedig nálam ez az állapot 8 évig volt így.2 éve tettem meg azt és sokkal jobb.Hiányzik elképesztően még most is eszembe jut olykor olykor de sokkal jobb mint akkor.Csak szenvedtem.És te is fogsz ha nem cselekszel ..
2013. jún. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

egyszer valaki feltett egy ilyen kérdést, válaszoltam rá tök normálisan, majd kiderült, hogy a kérdező olyan helyzetbe volt mint te, csak pasia volt.


Remélem itt nincs pasid, mert ez esetben a kérdés fail.


Jó tanács:

nyisd ki a szemét. utalj rá flörtölj vele.


flörtölni mindenkivel lehet. nekem is nyitották már fel így a szemem. foglalkozz vele, írj rá, keresd ahogy tudod.


Ha nem tetszik neki úgyis szólni fog, és akkor meg tagadhatod az egészet.

2013. jún. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!