Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A problémám az hogy jártam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emens17 kérdése:

A problémám az hogy jártam egy lánnyal persze szexeltünk, miután szakítottunk ismerőseimtől hallottam hogy ribanc lett belőle. Egyszerre 5srác megujjazta meg ilyenek. Ez az én hibám? Mert ha nem szexeltünk volna akkor lehet hogy nem lenne ilyen.16/F

Figyelt kérdés

#bűntudat #barátnő(ex)
2013. jún. 16. 00:49
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Hidd el már akkor is ribanc volt, ne ostorozd magad miatta.
2013. jún. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hibaztathatod magad mas hulyesegeert.
2013. jún. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már nem szeretem de még is amikor meghallom ezeket nagyon szarul esik és még valahogy mindig úgy érzem hogy vigyáznom kell rá mert ő nem tud magára...
2013. jún. 16. 00:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak arra lehet vigyázni, aki hagyja.
2013. jún. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szeretett teged es te szakitottal vele, akkor ez is kozrejatszhat (amikor az elso szerelmrm dobott, en is sok hulyeseget csinaltam), de ettol ez nem a te hibad, hiszen az o dontese, hogy hogyan teszi tul magat rajtad.
2013. jún. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ő szakított velem
2013. jún. 25. 23:22
 7/8 szkatus ***** válasza:
Szép tőled hogy vigyázni akarsz rá! Miért szakított veled?
2013. aug. 7. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ő igazi okát én se tudom de most nem rég beszéltem vele és teljesen megváltozott már rá se ismerek
2013. szept. 7. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!