Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Merjek találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Merjek találkozót kérni? Nem lenne ebből baj?

Figyelt kérdés
Volt a suliban egy fiú akivel összebarátkoztunk és sokat beszélgettünk. Sokmindent tudunk egymásról. Tud róla hogy bejön nekem, de ő mást szeret. Ugy veszem észre engem csak kedvel. Nem tudom elfogadni hogy soha többé ne lássam. Meg is mondtam neki erre ő azt válaszolta "kicsi a világ, ki tudja mikor és hol futunk össze". Szeretnék még összefutni vele. Hogy kérjek tőle találkozót hogy ne legyen félreérthető és ne higgye hogy rá akarok mászni meg járni akarok vele. Nem akarok nyomulós nem kivánt udvarlónak kiesni. Tényleg csak látni szeretném és társalogni vele. Hogy csináljam? Mit mondjak neki, hogy ne randinak fogja fel?

2013. jún. 16. 02:22
 1/3 anonim ***** válasza:
hívd el bulizni vagy paintballozni, vagy bárhova ahol nem csak ketten lesztek és akkor az nem randi :)
2013. jún. 16. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább kerüld el, mielőtt még jobban belehabarodsz. Így kevésbé fog fájni, hogy nem téged szeret. Az ő párkapcsolatát sem zavarod önzően meg. Majd jövőre találkoztok.
2013. jún. 16. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ardee válasza:
Figyelj! Szerintem a fiúnak illik kezdeményezni.Lehet, hogy most, ő álmaid fiúja de lehet, hogy fülig szerelmes leszel belé és őt nem fogod érdekelni. De ki tudja? Egy példa: Nálunk ugyan ez volt a helyzet, leszámítva hogy a fiú az osztály vagánya, én meg a suli hülyéje.Aztán elhívott táborba,meg ilyesmi és végül most nemsokára két éve lesz hogy együtt vagyunk.Szerintem hagyd úgy a dolgokat ahogy vannak. Ne bolygasd meg! Előbb utóbb úgy is lesz majd valami. . .
2013. jún. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!