Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 éves vagyok és szingli....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves vagyok és szingli. Már lekéstem a jó csajokról?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy kezdem azt látni körülöttem, hogy már csak a kövérek, a rondák, az együgyűek és társaik maradtak szinglik.


Ellenben én dolgozok és tanulok. Rendszeresen edzek, tehát nem vagyok elhízva, és gebe sem vagyok.


Van esélyem arra, hogy egy hozzám hasonló szingli lányt találjak (gyerek nélkül), akivel lehet hosszú távra tervezni?


2013. jún. 16. 10:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát,attól még lehet csúnya fejed,és lehetsz bunkó,de ahogy látom,buta az mindenképp...

Szóval neked nem hinném,de olyanoknak mint én,határozottan jut értelmes,szép ,nem ribanc nő.Most pl 2 ilyen közül kell választanom.

2013. jún. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szép az élet Tiszaföldváron mi?
2013. jún. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25 éves az nem sok, .... 20-22 éves csajoknak meg nincs mindegyiknek pasija, szal nyugi van :)
2013. jún. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Normális lányt nem fogsz találni, ők mind foglaltak. Esetleg akkor, ha jobban nézel ki, mint a pasija.
2013. jún. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen van sok olyan csaj akik "jól néznek ki" - na nem plázaribik, feltűnő szépségek vagy amolyan "mindenki rá veri ha a strandon" jellegűek, hanem amolyan "szubjektív listád szerinti" nagyon jó csaj akivel el is tudsz dumálgatni, nem gúnyolja ki a f*szod (leginkább mert már annyira szétqrták a csajt tizenévesen, hogy már csak a ló szerszáma az egyetlen ami megérez) meg ilyenek.
2013. jún. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Dehogy késtél... ha a korkülönbséget nézzük, összejössz egy 18 éves szingli csajjal, az is még teljesen jó. Még fiatal vagy ahhoz, hogy lekésve érezd magad bármiről is. Ha már 40 évesen mondanád ezt, megérteném.
2013. jún. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy még a huszonéves lányok is éretlenek. a 18 évesekről nem is beszélek :(
2013. jún. 16. 12:23
 8/11 anonim ***** válasza:

Az a gond a jó csajokkal, hogy mind felszínesek,beképzeltek és anyagiasak. Ha nem vagy kitömve lóvéval, és nemvagy Justin Bieber,emberszámba se vesznek. Szóval egy ilyen milliók nélkül felszedni mission impossible...

A rusnyák meg a "Kirov reporting" nők elvárásai alacsonyabbak, de velük meg ki a fene akarna összejönni? :D

2013. jún. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
meg hanyszor fogod feltenni ezt a kerdest?
2013. jún. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A jó csajoknál akkor van egyáltalán esélyed, ha nagyon jóképű vagy pénzes vagy. Máskülönben levegőnek néznek.

9. válaszadó: ha nem tetszik, ne olvasd, isten veled. Kaptad helyből a mínuszt.

2018. szept. 11. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!