Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs is velem/a közelemben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs is velem/a közelemben, de érzem az illatát. Mi ez?

Figyelt kérdés
Fura érzés, kicsit rémisztő...
2013. jún. 16. 11:21
 1/8 Zakathol ***** válasza:
100%
Van, hogy az agyban lévő daganat az szaglásért felelős agyterületet nyomja, így olyan illatokat érzünk ami nincs is.
2013. jún. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Pityupocse ***** válasza:
100%

...a kérdés is az


Nem sok információt közöltél, se a nemed se az életkorod, azt sem hogy barátod vagy csak egy áhított személy.

2013. jún. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Van pár lehetőség:Szeretnéd,hogy ott legyen,így beképzeled magadnak.

Az illat,az anyagrészecske,és lehet maradt az orrodban.

Valamiden rajta maradt az illata(ruha) és arról érzed.

Elmebeteg vagy.

2013. jún. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bocsi, csak így jött és le is írtam...

Annak a személynek érzem az illatát aki tetszik. Igy már jobb? :D

Még csak néhányszor találkoztunk, nem is történt semmi... viszont egyre többet gondolok rá.

2013. jún. 16. 11:26
 5/8 Pityupocse ***** válasza:

Az illatok a leghatékonyabban stimulálják az emberi agyat. Megtetszett a lány, érezted párszor az illatát, és annyira berögzült, hogy újra és újra fel tudod idézni, ami kicsit azért furcsa, egy illatot elég nehéz.


Mindenesetre próbálj meg kezdeményezni, és a barátzónán hamar átlépni, vagy teljesen kívül maradni.

2013. jún. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Emlékezet... az agyunknak csak igen kis területét használjuk, de néha "átkattan" valami és ugye az emlékezet is igen érdekes dolog... nem csak a szemmel, füllel felfogott dolgokat lehet visszaidézni, hanem az illatot is, csak nehezebb. jó mi?

ez olyan, mint amikor valami csak kínlódva beszél egy idegen nyelvet és nem nagyon érti ha más beszél rajta, de bepiálva meg egész dalszövegeket kapásból lefordít...

olyankor "átkattan" valami az agyban

2013. jún. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, két utolsó válaszoló! :)
2013. jún. 18. 15:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugi velem is volt már ilyen... :) Mostanában elég sokat gondoltam rá. Mentem az utcán suliba és hirtelen egy pillanatra éreztem az illatát. Pedig aznap még nem is volt suliba xd :) úgyhogy nyugi.... Nem vagy kivétel
2013. okt. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!