Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelent valamit és ha igen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit és ha igen, mit, ha egy fiú egész végig a közelemben van a buszokon is, buszmegállóban is, és VÉGIG sóhajtozik, ill. hangosan veszi a levegőt? 22 éves Normálisan, kösz.

Figyelt kérdés

#fiú #busz #pasi #sóhajtozik
2013. ápr. 10. 07:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém, biztosan fél a nőktől, azért vesz sűrűn levegőt:DD vagy túlsúly?:DD

Legközelebb ha összefutsz vele, kérdezd meg tőle:segíthetek valamit?:D rosszul vagy?:DD

2013. ápr. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Véletlen nem Darth Vader az?
2013. ápr. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2 Nálad az ász, ment a zöldkéz:D
2013. ápr. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Amikor megszerzi a számodat, naponta tízszer fog hívni ugyanezzel a mondandóval. :)
2013. ápr. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Akar valamit, csak besz@ri. Ha tetszik akkor szolitsd le.
2013. ápr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Allergiás.
2013. ápr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Pont ma merült fel bennem is a kérdés, egy pasi kapcsán aki amúgy nagyon tetszik nekem. Úgy adódott a szituáció, hogy vagy fél óráig kellett közel, mögöttem állnia (sajnos beszélgetni nem volt lehetőségünk, de igyekeztem úgy fészkelődni, hogy néha "véletlenül" hozzá érjek...) és végig azt figyeltem, hogy milyen hangosan lélegzik. Szóval mitől lehet ez?
2013. ápr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon tetszik nekem, már 1-2 éve. Úgyhogy a levegővételei is nagyon izgatóak voltak számomra, már alig tudtam féken tartani magam, majdnem lekaptam...

Amúgy már én is Darth Vadernek hívom, ha mesélek róla valakinek, szóval nem volt új poén :P

Köszönöm az eddigi válaszokat, ha valakinek jut még eszébe egyéb, akkor írja meg. :)

2013. ápr. 10. 20:01
 9/15 anonim ***** válasza:
"Te Anakin! Há' vegyé' má' el feleségül!"
2013. ápr. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem az jutott eszembe meg, hogy tetszetek egymasnak 1-2 eve, de egyikötök sem mer kezdemenyezni. Ebböl ez jöhet ki:

- összejösztök es szidjatok magatokat, hogy miert nem leptetek 2 evvel ezelött

- nem jösztök össze, mert rajösztök, hogy nem igazan talaltok, viszont nem fogtok 2 evig egymas utan csöpögni a buszon, hanem masok utan neztek

- semmi sem törtenik es 30 evesen arrol fogsz almodozni, hogy "mi lett volna ha...." es közben szidod magad, hogy besz@ri voltal.


Valassz, hogy melyiket szeretned es aszerint tedd meg a következö lepest.

2013. ápr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!