Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet talizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet talizni egy sráccal, akit itt ismertem meg?

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 13:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mi a barátommmal a youtube-on ismerkedtünk meg, utána kb egy hónapig beszéltünk msn-en, és találkoztunk... ez volt másfél éve, azóta együtt vagyunk. Szóval jól is el tud sülni a dolog. (: (Előtte volt egy negatív tapasztalatom is, de hát ha nem tetszik élőben az illető, nem így képzelted el, más személyiséget gondoltál, még mindig elküldheted, egy találkozás nem jelent semmit.)
2013. jún. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér... :)
2013. jún. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó ötlet vannak itt normális, értelmes emberek is és egy találka még semmit nem jelent ha jól sül el nyertél rajta ha nem illik hozzád úgy érzed nem passzoltok akkor meg nem találkozol vele többet....veszíteni valód nincs csak nyerhetsz rajta :) de hány éves vagy?
2013. jún. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Miért ne? Csak vigyázz magadra azért.
2013. jún. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne? :)

Én két lánnyal találkoztam már innen. Az egyik...nem volt a legjobb,de a másik lány egy csoda és remélem folytatódik :)

Szóval próbáld meg :)

2013. jún. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
nem sok esély van rá hogy elrabol szal jah
2013. jún. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!