Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti járnátok egy olyan pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok egy olyan pasival, aki nem gazdag, és se nem ronda, se nem jóképű?

Figyelt kérdés

rendszeresen edzek, viszont nem vagyok jóképű, de legalább ronda sem.


dolgozok és tanulok. de sajnos nincs saját lakásom, és autóm. utóbbi azért lehetne, de városban élek, van tömegközlekedés, autóra nincs szükségem.


Vagy csak a magas, jóképű, gazdag pasiknál van meg az a szikra, amit kerestek?


2013. jún. 16. 13:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Szóval átlagos srác? Igen.
2013. jún. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok, és volt már csajom, hosszabb távú is. Átlagos külsővel is lehet csajozni (én annak tartom magam) cska meg kell találni azokat a módszereket (és hozzá a csajokat) amik az előnyödre válnak
2013. jún. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
igen
2013. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Leírtad mi nem vagy. Esetleg azt is leírhatnád, hogy milyen vagy.
2013. jún. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Milyen vagyok? Nem túl magas, csak 180 centi. Sokat edzek, hogy ezzel kompenzáljam, hogy átlagos arcom van, és hogy nem vagyok magas. Egyesek szerint látszik rajtam, mert sportos alkatnak mondanak, de a saját szemembe nem vagyok még az. De remélhetőleg hamarosan annak fogom magam tartani, hiszen teszek érte.


Szeretem a sportot, a természetet, az állatokat. Vannak ambícióim munka terén.

2013. jún. 16. 13:54
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
Átlagos külsővel esetleg a csúnya lányoknál lehet esélyed. Persze náluk is csak addig, amíg nem találnak nálad jóképűbbet.
2013. jún. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én zsák a foltját alapon szeretnék társat találni...
2013. jún. 16. 14:01
 8/14 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló nyomorult. a legszebb nő is képes járni veled, mert tudod, nem az összes lány felszínes gyökér, mint az emberek 80%a mostanában
2013. jún. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
attól függ, ha érezném azt a pluszt akkor igen
2013. jún. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

és van még olyan lány, aki szingli és nem felszínes?


és még egyszer megjegyzem, nem vágyom topmodellre. csak tetsszen nekem, ez meg teljesen szubjektív.

2013. jún. 16. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!