Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha még nekem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha még nekem nem volt magömlésem, és 170 cm vagyok, még nőhetek sokat? Mert valahol hallottam hogyha még nemileg nem fejlődsz úgy, testileg még sok van hátra, vagyis ha már van magömlésed akkor kezd beállni a magasság.

Figyelt kérdés
15/F vagyok, éjszakai magömlésem még nem volt, de olyan igen hogy érzem jön valami de nem jön ki. Még szeretnék nőni és ebben bízom hogy mikor megjön az első majd akkor növök többet.
2009. okt. 11. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ez nem függ össze
2009. okt. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha volt, ha nincs, nőni fogsz még mert fiatal vagy, nézd meg a szüleid milyen magasak és akkor tippelhetsz sokat-e
2009. okt. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Anyukám 165, apukám 182 cm.
2009. okt. 11. 14:06
 4/4 anonim ***** válasza:
a magasságod függ még továbbá a horoszkópodhoz illő aszcendensedtől és az 51es körzetben lévő földönkívüliek fogmosási szoásaitól!
2009. okt. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!