Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsokat kérnek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 15 éves vagyok es van egy fiú aki 5 evvel idősebb nálam es Facen ismerkedtünk meg es nagyon tetszik es o is mondja hogy nagyon bír. A probléma hogy messze lakik es majd nyáron fogunk találkozni. Én nagyon parázok mert mar nem csak tetszik hanem mást is érzek iránta . Es nem akarom elijeszteni vagy elcseszni mert sokat elent nekem :/ es szoktunk perverzeket is beszélni hogy majd mit fogunk csinálni es persze én néha viccelek de nem tudom hogy ő mennyire gondolja komolyan es ő nem is akar komoly kapcsolatot hanem ami rugalmasabb mivel távol él. Akkor ez csak egyéjszakás lehet? Es meg szűz vagyok, es hagyjam magam? Mert neki Oda adnám a szuzessegem de nagyon parázok mert minden fiú szereti a nagy melleket de nekem nincs nagy mellem.... A fenekem formás :$
2013. jún. 16. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Uhh. Figyelj, gyerek vagy még.
2013. jún. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy éjszakás lenne, még az is lehet hogy a kocsiban vagy egy eldugottabb helyen. Elhiszem neked hogy azt hiszed szerelmes vagy vagy ilyesmi de ez ebben a korban hidd el hogy nem több mint rajongás. Nem gondolom hogy a verzióm valamelyikére szeretnél vissza emlékezni amikor a szüzességed elvesztése jön témába.
2013. jún. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Eszter1224 válasza:
szerintem ezt majd beszéljétek meg személyesen, mert ha tényleg olyan jó fej, mint ahogy te írtad nem fog siettetni semmivel és meg fogja érteni.
2013. jún. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű, hogy egy éjszakás kalandot akarna csak tőled. Mondjuk attól is függhet a kapcsolatotok sorsa, hogy van- e barátnője? A helyedben biztos nem feküdnék le vele az első találkozás alkalmával. Még akkor sem, ha a facebookon már több ideje beszélgettetek. Végül is te döntöd el, hogy mi lesz a találkozás alkalmával, de a helyedben nem tenném, még akkor sem, ha komolyabb érzéseim lennének irányába. Egyébként írta neked, hogy le akarna feküdni veled?
2013. jún. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért a neten ismerkedsz? Ezt sosem értettem, pedig sok ilyen van (SAJNOS). Szerintem azért ne add oda neki magad egyből. Kitudja, lehet, hogy van valami betegsége vagy valami hasonló, te meg gondolom nem szeretnél a találkozásotok után 15 évesen anyává válni. Gondold már át! Ha tényleg szereted, akkor sem tehetsz meg mindent! Talán ha nem lenne ennyivel idősebb... Mármint, tudom én, hogy a korkülönbség nem szab gátat az érzelmeknek, de mégis!

Ejnye, ilyenkor gondolkozok el, hogy nekem milyen jó szüleim vannak, mert ők minden nap elismétlik, hogy ennek milyen veszélyei vannak, és hogy mások szülei mennyire nem figyelnek oda a gyerekeikre.

2013. jún. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Igen, az tény, hogy elég fiatal vagy, de ha tényleg szereted, akkor szerintem nem lenne akadálya. Az, hogy messze lakik, és hogy ez őt mennyire gátolja egy komolyabb kapcsolat kialakításában, azt csak ő tudja. Viszont az, hogy kicsik a melleid, az ne téged érdekeljen! Ha már látott rólad képeket, és nem mondott rosszat rólad, akkor meg pláne ne! Én pl. lesz*rnám, hogy kicsik a mellei a csajomnak, az a lényeg, hogy szeretem-e vagy sem ;)
2013. jún. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 zoliba' ***** válasza:
14%
rakasd be seggbe,ha már formás és ilyen kis perverz vagy. A palid is eldurran és te is szűz maradsz.
2013. jún. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat es tényleg azért írtam mi mert nem tudom hogy mit akarok mert nagyon vonzodok iránta es mondogatja hogy szép vagyok es okos es szeret velem beszélni. De nem vagyok konnyuverű, a szüleim szigorúak jól tanulok stb. valahogy eddig sose jött össze egy kapcsolatom se mert akinek én jöttem be az nekem nem es fordítva :S es ez a fiú olyan tökéletes számomra..... Es mivel nem volt kapcsolatom nem értek ehhez :|
2013. jún. 16. 18:40
 9/10 A kérdező kommentje:
Várom a további válaszokat :)
2013. jún. 16. 19:28
 10/10 A kérdező kommentje:
Nincs barátnője , célozgatott rá.
2013. jún. 17. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!