Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsokat kérnék?! Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsokat kérnék?! Ti mit mondanátok erre? Miez?

Figyelt kérdés

Szal, van egy srác akit régebb óta ismerek, akkor még nem érdekelt annyira, de később osztálytársak

lettünk, 1más mellé kerültünk és nagyon jóban lettünk.. úgy vettem észre, hogy senkivel se viselkedik

úgy a suliban mint velem, sokat nevettünk 1ütt, sokszor jött oda hozzám, nagyon kedves,

mindig meghallgat ha van valami bajom szívesen segít, odajön suliba és elhív, mint mással nem, leül

mellém, és olyan mintha a közelemben akarna lenni, nagyon gyakran futunk össze, szinte minden szünetben,

mindig mikor 1 térségben vagyunk úgy veszem észre hogy engem néz és a tekintetében mintha lenne

valami.. már nem vagyunk osztálytársak, ezért nem hiszem hogy túl gyakran fogom látni.. :S neten

szoktunk beszélni, de néha vannak hangulatváltozásai van hogy tök bunkón odaköszön a következő pillanat

ban megint elképesztően aranyos.. már én sem értem.. 1ébként ő 1 olyan fiú akinek nagyon sok csaja volt

már és közülük elég kevés az olyan akit igazán szeretett is.. van aki csak "arra" kell neki.. :S és dobja is..

mikor látom megdobban a szívem és igazán furcsát érzek,mikor bunkóbban viselkedik akkor meg dühít és "utálom" most meg hiányzik :S de mindemellett van barátom elég régóta

akit nagyon szeretek ezért is nem értem mi van velem.. :S szerintetek tetszem a srácnak? vagy mit akar?:S

és én? (tudom hogy erre a kérdésre igazán csak én tudhatom a választ de, kérlek adjatok tanácsot).

Köszi. Kort és nemet írjatok.


2010. jan. 22. 17:57
 1/10 anonim válasza:

Szerintem elsősorban a saját érzéseiddel kell tisztába jönnöd!Szánj rá egy kis időt, és gondolkozz el!Legyél tisztában a saját gondolataiddal!Ha a párodat még se szereted,akkor szakíts vele, és beszélj a másikkal, hogy hogyan is érzel iránta.És ebben az esetben tényleg szakíts a pároddal, még ha a másik nem is jön össze. Viszont, ha ebben a fiúban csak az izgat, hogy vajon te tetszel e neki, és csak az ismeretlen izgalom vonz, nem éri meg eldobni a barátodat.A leírtak alapján nekem az jön le, hogy igazából csak a fantáziádat piszkálja, hiszen van ott melletted valaki, aki nem a tied.

Én úgy gondolom, ha már felmerült benned, hogy a párodon kívül mással szeretnél lenni, a mostani kapcsolatodban nem vagy boldog.

Bocsi, ha bonyolult voltam.:-)

25/Lány

2010. jan. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ, nemtudom lehet hogy csak az vonz de akkora is annyira érdekel hogy ő mit gondol és nagyon szeretném tudni :S
2010. jan. 22. 19:09
 3/10 Tutujka ***** válasza:

Nem tudom mire jó, ha nemet és kort kértek.

Én akkor sem fogom leírni, de mindegy.

Na szóval.

Kiscsillag!

Ahogy ma fiúknak mondanák, légy legény a gáton és beszélj a sráccal.

Ha találgatsz és egy ilyen oldalon kérsz tanácsot, akkor az olyan, mint mikor a szakadék szélén állsz és egyet lépnél előre, nem pedig kettőt hátra.

Itt millió ember adhat jobbnál jobb tanácsot, a lényeg s az alapköve az egésznek a kommunikáció és annak készsége.

Szerintem ezzel a tanáccsal bőven túlszárnyaltam még azokat is akik utánam osszák majd az észt.

Puszika

2010. jan. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ! de a kommunikáció nem olyan egyszerű, mármint nem beszélni nehéz hanem bátorság kell hozzá, meg az hogy jönne ki hogy nekem barátom van de odamegyek hozzá hogy bejövök e neki, egyébként már nem járunk egy suliba, tehát nem látjuk egymást :S
2010. jan. 22. 20:25
 5/10 Tutujka ***** válasza:

19:19 vagyok.

Na figyi!

Van MSN, van interneted ha jól gondolom, számos módja van, hogy tudasd vele érzelmeid.

Ő tudja, hogy van barátod?

Ha igen, mit számít?

Hogy "beszélgetsz" vele, még nem csaltad meg a párod.

A srácnak meg nyugodtan mondd meg, hogy érzel némi szimpátiát iránta, kicsit többet mint egy barát.

Kérdezd meg mi erről a véleménye, hogy tudd az érzéseidet tisztába tenni.

Ha csak őrlődsz, az nagyon rossz, lelkileg megvisel, mert míg az igazságot nem tudod, akaratlan is arra a másikra fogsz gondolni.

Lehet szeret, csak Ő sem mer lépni, és így elsiklotok egymás mellett.

Ha Ő nem, Te tedd meg az első lépést, nem kell ajtóstul rontani a házba, legyen egy kis képzelőerőd.

2010. jan. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen tudja, sőt ismeri is
2010. jan. 23. 15:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia. Nekemis ilyen a stílusom egyszer ilyen másik pillanatban másmilyen. És lényegében sokba hasonlítok a leírtakhoz de szerintem akarhat tőled valamit a srác csak mivel van pasid...
2010. jan. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jah ez lemaradt 19/F
2010. jan. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem elsősorban azt kéne eldöntened hogy mi fájna jobban? Sorolom a lehetséges variációkat:

1. elmondod neki hogy többet érzel iránta, de kiderül hogy ő nem és egyre ritkábban beszéltek...

2. elmondod neki és te is bejössz neki, de ez nem minden mint ahogy mondás is tartja ne hagyj el olyat akit szeretsz olyanért aki bejön mert aki bejön elhagy valakiért aki szeret... de az is lehet hogy hosszabb távon is jól meglennétek

3. nem mondod el neki és egész életedben azon őrlődsz hogy mi lett volna ha...


de szerintem ha minden oké lenne a kapcsolatodban akkor nem nézegetnél másfelé... azt irtad hogy elég régóta van barátod. Szerintem valami újra izgalmasabbra vágysz... de ez nem is gond, mert fiatalon nem kell egy embernél lekötnöd magad... a többi meg rajtad múlik mit csinálsz

2010. jan. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! pontosan ezeket vetettem fel énis magamban:S abban biztos vagyok hogy nagyon szeretem a barátomat, és hogy nekem nagyon rosszul esne ha ő ilyeneket gondolna amiket én.. :S
2010. jan. 24. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!