Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki találta ki azt az elképeszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki találta ki azt az elképesztő butaságot, hogy aki jól táncol, az egyben az ágyban is jó?

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 21:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Barátnőm táncolni egyáltalán nem tud. A tánctéren ritmusérzék 0. De tényleg.. Imádom de az nem megy neki :D az ágyban viszont.. életembe nem voltam még ilyen jó mozgású lánnyal. :D Szóval szerintem is max véletlen egybeesés lehet ha valaki jól táncol és az ágyba is jó, vagy fordítva.
2013. aug. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én jól táncolok és az ágyban is jó vagyok.

Azt nem tudom hogy van-e összefüggés..

2013. aug. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát erre csak az én példámat tudom felhozni.. A barátnőmnél élőben nem láttam még mást, aki jobban táncolt volna, és a bulikon is általában mindig körbeállják, és csak lesik őt :D Az ágyban is szintén egyszerűen a legjobb akivel valaha dolgom volt.. Szerencsére ő is meg van elégedve velem :D 4 éve vagyunk együtt 21/21 f/l
2013. aug. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
hát én jól táncolok de az ágyban béna vagyok,szóval itt egy kivétel ami erősíti a szabályt.
2014. jún. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!