Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lány aki szereti, elfogadja...

Lány aki szereti, elfogadja hogy Ő maga mellett a lába és lábfeje is fontos nekem? Hol ismerkedhetek ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

...Megengedi, hogy szagoljam a lábát, cipőjét, zokniát. Nincsenek előítéletei a lábak iránt vonzalmat érző emberekkel kapcsolatban és privát üzenetre is válaszol. Megadja a lehetőséget nekem annak bizonyításra, hogy teljesen normális vagyok, akinek semmi szüksége arra, hogy magányos legyen egész életében.

Fúj, stb., tudom, tudom... Bár ne ilyennek születtem volna, de nem tudok vele mit csinálni. Nem sok megközelíthetetlen lányt szeretnék látni az utcán, hanem csak egyet a közelemben tudni, aki elfogad engem így.



2013. márc. 1. 19:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem ez nem egészséges. Ha engem szeret valaki, ne legyek második helyen a saját lábam után.
2013. márc. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem van aki elfogadna, de mit csinálsz ha rohadt büdös a lába?
2013. márc. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
egy hosszú fárasztó rohangálós nap után, senkinek se jóillatú a zoknija... még a legelegánsabb nőnek sem ...
2013. márc. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%

Ez a kérdés. :D

"Te és a lábfejed nagyon fontosak vagytok a számomra." xD

2013. márc. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Én azt még megértem,hogy lábfétis,bizonyos szinten izgatónak is gondolom,de még nem csináltam,nem csinálták nekem sem,de az hogy szagolgasson,meg a zoknim...az nekem passz!Nem fogadnám el,elnézést,és ugyanígy a harisnyához kötõdõ fétis is idegen nem volnék nyitott rá!
2013. márc. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem érdekel ha "rohadt büdüs a lába". Gondolj bármit, de engem ez is vonz. Nem a zokni mosásakor használt öblítő illatára vagyok kíváncsi. Valakinek ez gusztustalan lehet, de higgyétek el nekem nem az.

Nekem az gusztustalan amit nemrégen láttam egy erre az oldalra belinklet videón. Egy férfi egy nő hajával khm... önkielégített, nem kérdés, hogy ezután hol landolt az anyag. Ekkor kezdtem megéreteni, hogy miközben nekem a lábimádat teljesen normális, másokat visszataszít. Amit nem tudok elhinni az az, hogy miért nem vagyok képes egy, csak egyetlen lányt találni, aki komolyan vesz engem. Nincsenek olyan vágyaim, hogy a lábával elégítsen ki, sem hogy az anyag ott landoljon, de mégsem vevő rám senki, esélyt sem adnak.

2013. márc. 1. 20:01
 7/18 anonim ***** válasza:
amúgy hány éves vagy, ha nem vagyok túl indiszkrét ?
2013. márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
22
2013. márc. 1. 20:44
 9/18 anonim ***** válasza:

minden férfi szereti a női lábakat. kár lenne tagadni.

de azért ez , hogy ennyire függője vagy már tényleg nem jó dolog.

a nőt azért szeresd amiért ő maga! ne csak azért mert hu de szép meg festett lábujkörmei vannak.


probáld visszafogni magadat. és ha összejön egy barátnő, akkor sem ezzel kezd pl az első szexnél, hogy akkor te most 1 óráig elvagy a lábaival...fokozatosság a lényeg. :)

2013. máj. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"Nincsenek olyan vágyaim, hogy a lábával elégítsen ki, sem hogy az anyag ott landoljon, de mégsem vevő rám senki, esélyt sem adnak."

Lehet, hogy furcsa, de szerintem ezek nem annyira durva kérések, mintha az illető puszilgatni, simogatni akarná a lábam.

De amúgy érdekes kérdés, én is sokat gondolkoztam már ezen. Mert amúgy ebben semmi rossz nincs, úgy értem nem lenne ez durva kérés, sokkal kellemetlenebb még az is, ha valaki análra vágyik. (Azon mégsem akadnak ki ennyire...)

Két dolgot tudok javasolni:

1, vagy célzottan keress társat társkeresőn vagy szexpartnerkeresőn (abból is lehet párkapcsolat) vagy először próbáld meg elérni, hogy beléd szeressen a lány és csak akkor mondd el neki ezt a dolgot, ha már teljesen odáig van érted (ha egy nő szerelmes egy férfiba és megbízik benne akkor sokkal inkább hajlandó kipróbálni még azokat a dolgokat is, amiket amúgy elutasítana)

2, képzeld el, neked milyen lenne ha mondjuk olyan lánnyal találkoznál, aki azt kérné, hogy fésülgethesse a hajad, vagy nyalogathassa a hátad és bekenhesse mézzel vagy nem tudom :D gondolj bele, milyen kellemetlen lenne neked, hogy ő hosszú ideig azt akarja csinálni, te pedig nem tudod mit csinálj, mire gondolj és furcsának találod, az egészet nem tudod, hova tenni. Természetes emberi tulajdonság, hogy ilyen helyzetekből szabadulni akarunk, hogy csökkenjen bennünk a feszültség.

Én többször próbáltam már ezt, de valahogy sosem sikerült. Vagy kitört belőlem a röhögés és nem tudtam komolyan venni vagy kellemetlenül éreztem magam. De azt is el tudom képzelni, hogy sokan megalázónak érzik, hogy annyira a lábukkal foglalkoznak és nem pedig velük, kb. mintha ott sem lennének. Egy komoly kapcsolatban talán megengedhető ilyesmi a partnernek, de egy kezdődő kapcsolatnál ez nem túl imponáló egy nőnek. Hiába érti meg, hogy te attól még őt magát is szereted, ha negatív érzelmek társulnak a dologhoz ki fog lépni a kapcsolatból.

Tehát szerintem csak később közöld a lánnyal és haladjatok kis lépésekben. Először csak masszírozd meg a lábát (nem túlságosan kimutatva, mennyire tetszik ez neked) vagy ilyesmi.

2013. máj. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!