Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak neki ezek után, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki ezek után, hogy megbántott? Van még esélyem?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok. Elmesélem a történetem.


Kb. féléve megismertem egy lányt egy bulin. Utána dumáltunk sokat facebookon. Főleg ő írt nekem, akkor nem igazán érdekelt engem. Nagyon közeledett találkoztunk is, sokat ölelt, meg folyton mondja hogy velem álmodik stb. Ok, nekem akkor voltak gondjaim ezért hanyagoltam a csajt. Aztán hónapok után újra elkezdtünk beszélni, bocsánatot kértem mert nem akartam, hogy rosszul érezze magát.

Na szóval elhívtam RANDIra. Ekkor kicsit furán éreztem kettőnk dolgát mivel kétes jeleket adott, nem tudtam, hogy csak barátnak kellek vagy lehet e kapcsolat. És akkor vitáztunk, mondtam neki hogy ez randi szóval úgy készüljön, belement, örült mondta jó. Aztán rá egy napra nem írt, írtam neki és mondta hogy hanyagoljuk a dolgot mert ez neki "nem megy". Fogalmam sincs miért változtatta meg a döntését egy nap alatt. Nem is az zavart, hogy lemondta, hanem hogy hitegetett, elvesztette a bizalmamat. Valamilyen szinten lehet megérdemlem, de nem tudom írjak e neki ezek után. Lehet nincs már esélyem de beszélnék vele, csak félek, hogy rosszabb lesz...


2013. jún. 17. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
kölcsön kenyér ;)
2013. jún. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szopás
2013. jún. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szimplán annyi az egész hogy eszébe jutott a régi dolog ami nyilván rosszul esett neki és most lehet azt gondolta hogy megint csak egy találkozó és utána mondod neki hogy nem akarsz semmit.szerintem írj neki mégegyszer,hisz próba szerencse:)
2013. jún. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!