Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első csókom egy olyan fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csókom egy olyan fiúval volt akinek van barátnője. :/ Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Úgy fél éve kavartam a sráccal, de nem volt semmi komoly. Aztán vége lett, azóta voltak barátnői. Most is van egy, de egyik este együtt aludtunk haverokkal és ölelgetett, puszikat is adtunk egymásnak és végül megcsókolt, 2szer is. Mit csináljak? Jelenthetek neki valami komolyat? (amúgy a srác eléggé csajozós forma...) 15/l

2013. jún. 17. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
meg akart d*gni (SZERINTEM!)
2013. jún. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem túl sokat jelenthetsz neki egy vagy a tucatból, viszont elmondanám a mostani barátnőjének hogy tudja milyen pasija van.
2013. jún. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett volna a puszikat, a csókokat, meg az ölelgetéseket viszonoznod. Ezt elcseszted, de rendesen.
2013. jún. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
mivel van bnője így ha veled össze jönne egy idő után más lányokat csókolgatnak...ne foglalkozz ilyen fiúkkal.
2013. jún. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
És ez neked nem elég ahhoz, hogy kiábrándulj belőle? ...jah értem, hogy ő a menő gyerek és ezért ő kell.
2013. jún. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)És igen, tudom hogy nem volt helyes amit tettem... de köszönöm!:)
2013. jún. 17. 18:32
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tetteid súlyát úgyis csak akkor fogod átérezni, mikor te leszel a megcsalt fél.
2013. jún. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
hát mikor történt ez a dolog?
2013. jún. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hiba!!

ha tudtad h van barátnője minek csináltad ezt???

Gondolom neked is marhára tetszene ha te lennél a barátnő helyében.


Ha csak utólag derült volna ki h van csaja az más.

Azért mondd el a barátnőnek h mik történtek. (lehetőleg h Lord csajozós ne legyen ott mert akkor bele tudna szólni a dolgokba)

2013. jún. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!