Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csináljam? Jövőre új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam? Jövőre új suliba megyek, és szeretnék nagyon jóba lenni mindenkivel. ( Fiúkkal, lányokkal).

Figyelt kérdés
Nem mondhatnám, hogy bátortalan vagyok, mégis van, hogy egy egy helyzetben hülyeséget mondok, csinálok, és ebből megint csak az jön le, hogy gyerekes vagyok. (amúgy lány vagyok) Kérlek segítsetek!! Pls!

2013. jún. 17. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Egyszerű.

Nem kell degenerált baromnak lenned és lesznek barátaid.

2013. jún. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagydumásnak, társaság középpontjának kell lenni, emellett okosnak, barátságosnak is.
2013. jún. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első benyomás a legfontosabb. Legyél kedves , keresd mindenki társaságát és akkor nem lesz gond.:)
2013. jún. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Add önmagad, légy nyitott, kedves, mosolygós.
2013. jún. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legyél sokoldalú, viszont két tűz közé ne állj, mert mindkettő megutál :D
2013. jún. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!