Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mért vagyok mindenkivel...

Mért vagyok mindenkivel bunkó? Egyszerűen mindenkinek beszólok mindenkibe meg találom azt a hibáját amivel lealacsonyítom. Főleg a lányokkal vagyok bunkó 19F még nem volt barátnőm se. /Egyik ok tudom/

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 13:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tanuld meg befogni a szádat! Elöször gondolkodj, utánna beszélj!
2009. júl. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
vagy kezdj el gondolkodni azon, hogy ha meg helyesen sem tudsz irni akkor megis milyen jogon szolsz be masoknak
2009. júl. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Ne csodálkozz rajata hogy még nem volt hülye gyerek...Ilyen nem létezik...változztas magadon és fogd be a a szád!Iyen nincs h nem birod ki hogy ne szólj be valakinek...
2009. júl. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Figyi!

Az hogy ezt belátod, már jó jel, jó úton haladsz!

Majd ha jön egy olyan bolondító és csodálatos lány az életedbe, akiért mindent megtennél, na neki nem fogsz beszólni az tuti, hiszen akkor szóba sem állna veled.

Meg hát az ember ennyi idősen nagy kritikai érzékkel bír...főleg ha van egy kis lázadó vénád...:-)

Változol majd az idővel.

Üdv.

2009. júl. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
túl sokra tartod magadat! Ugye?:)
2009. júl. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

1 Vagy túl egoista vagy

2 vagy van 1-2 olyan hibád, amit nem tudsz elfogadni tudatt alatt (talán tudatosan nem is imered el hogy van) és ezért mindenki másban keresed a hibákat, hogy bizonyítsd, ők csúnyák/bénák/hülyék, még akkor is ha nem azok, és közben elhitesdd magaddal, hogy te tökéletes vagy, vagy legalábbis jobb náluk...

Bár szerintem mindkettő igaz rád


Egyébként semki sem tökéletes, te sem! Ezt tartsd szem előtt. Nem retusál képek vagyrobotok vagyunk, hanem emberek!

Sosem értettem meg, miért jó a másikat csesztetni, ha nem csinált semmit, csak olyan, amilyen... Erről szerintem sürgősen "szokj le". Esetleg pszichológus segítségével...

2009. júl. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

És veled nem bunkózik senki, amiért nem tudsz írni? ;)

Na látod, te sem vagy tökéletes! Kisebbségi komplexusban szenvedsz? Van egy jó könyv, címe: Föl a fejjel! Abban például az az első lépés, hogy soha, senkit nem kritizálhatsz (ebbe beletartozik a lehülyézés is, még viccből sem!), ki van fejtve szépen, hogy miért. Próbáld csak ki, meglepően nehéz feladat. Az egész könyvet érdemes elolvasni, ha másért nem, hát gondolatébresztőnek. Jó hogy magadtól jutott eszedbe, hogy így nem mehet tovább. Kitartást :)

2009. júl. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Bocsánatot kérek a helyesírásom miatt alul iskolázott vagyok;)

Az ego minden bizonnyal közre játszik nálam, de ez csak tudat alatt én nem gondolok magamról sokat, de közbe mégis... Köszönöm a lelkes válaszokat!

2009. júl. 13. 20:19
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlen a komplexusaid vagy az egód miatt lehetsz ilyen - bár előfordulhat, hogy nálad ez az ok. Egód akkor legyen, ha van mire. :)

Ha nagyon fontos számodra, hogy beilleszkedj, és úgy érzed, hogy ahhoz, hogy ez sikerüljön, el kell vesztened a személyiséged egy részét, hát rajta! :) Valószínű, hogy a jelenlegi viselkedéseddel nehezebb lesz barátnőt találnod, de ha mindenféle változás nélkül - tehát bunkón is - sikerül, előfordulhat, hogy az a személy értékesebb lesz, mint aki rögtön sírva elrohan a másik irányba, ha közlöd vele egy hibáját.


17/L

2009. júl. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem egy hétre járjál olyan közegbe, ahol az egy beszólás = Egy pofon elv uralkodik.

Hamar le fogsz róla szokni...

2009. nov. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!