Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi történt a mai lányokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a mai lányokkal, már sehol sincs egy gyengéd, keves, érzékeny, mindenkivel kedves, illedelmes lány?

Figyelt kérdés
Miért kell egyből bunkózni, ha egy fiú rátok ír és ismerkedni szeretni, miért nem jobb udvarisan megmondani,hogy bocs, de nem szeretnék ismerkedni, miért jobb az, hogy az anyámat szidjátok lányok vagy elküldtök melegebb éghajlatra, ettől nem lesztek vonzóbbak, hiába is így akarjátok az elérhetetlent játszani, sőt még inkább megerősödik a fiúkban, hogy értéktelenek vagytok jellemre és inkább keresünk egy rendes, kedves lányt, mégha manapság kihalóban vannak is vagy már foglaltak az ilyen gyöngyszemek.
2012. nov. 27. 15:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
elre inkább csak annyit tudok mondani h rossz helyen keresed!
2012. nov. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

hát az elég gáz ha így reagálják le az ismerkedésed, nem tudom hol ismerkedsz, meg kikkel, de rossz helyen keresgélsz.

az egyedüli baj a kedvességgel, az hogy nagyon sok pasi félreérti (nem egyszer volt már problémám ezzel). én alapjáraton kedvesen szólok mindenkihez, sose bántok meg senkit, és ezt sok pasi úgy veszi hogy már mindjárt akarok valamit. ettől függetlenül sosem vagyok bunkó, alpári. próbálj találni értelmesebb lányokat, és szerintem ne interneten tedd, mert ott mindenkinek nagy a pofája, egy ismeretlennek bármit lehet írni, pont nemfogja érdekelni a lelki világod.. élj a valóságban, ismerkedj szórakozóhelyen, iskolában, utcán, könyvtárban akárhol.. de ne neten próbálkozz.. kevés az esélye a netes párkapcsolatoknak (természetesen ezzel nem azt mondom h nem létezik, de szerintem ritka).

2012. nov. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
valószínűleg olyan lányok tetszenek, akik belül érzéketlenek...
2012. nov. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
a média és a erősen megromlott társadalmi erkölcsök tehetnek róla amiért a lányok,fiúk olyanok amilyenek.
2012. nov. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Amúgy sok barátnőmet megkérdeztem már, és senki se szerette azt ha egy idegen pasi ráír hogy ismerkedni szeretne. Esetleg ha képek alapján egy "adonisz" volt. Ezt a féle ismerkedési módot én se szeretem. Én személy szerint társaságban szeretek ismerkedni.
2012. nov. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem tudod milyen lányként felnőni. Ez nagyon összetett.

Most csak annyit írnék, hogy próbálj meg a mai világban akár csak egy napig is kedves lenni mindenkivel.

2012. nov. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Savanyú a szőlő, barátom?

1. lehet, hogy rossz helyen keresed

2. lehet, hogy benned (is) van hiba

3. lehet, hogy peched van


Én egyébként ismerek ilyen lányt, nem is egyet.

2012. nov. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Érdekes, én fiúként képes vagyok minden lánnyal, aki bepróbálkozik nálam kedves lenni, még, ha nem is az esetem külsőre. :)

De lehet aza baj, hogy engem jó fiúnak neveltek, pedig úgy látszik egy bunkó, böfögő, verekedős, lányokat megalázó fiúnak manapság több babér terem.

2012. nov. 27. 17:10
 9/16 anonim ***** válasza:
Sajnos mert a lányoknak a fiúk 80%-a nem jön be külsőre, ha pedig az nem jön be, akkor bukta van. Lehet te is benne van a szomorú 80% ban, ami pech.
2012. nov. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ezt most nagyon ki kéne fejtenem, hogy megértsd mire gondolok, de a lányok sok olyan olyasmit látnak és sok olyat mondanak nekik elég korán, amivel már elveszik a bizalmunk a férfiakban.

(Az vagyok aki írta, hogy próbálj meg egy napig kedves lenni mindenkivel. Egyébként ne csak lányokkal, ne csak ismerőseiddel, mindenkivel.)

2012. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!