Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 100% hogy sosem lesz barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

100% hogy sosem lesz barátom ha rengeteg, elég csúnya pattanás utáni nyom van az arcomon? 15/L

Figyelt kérdés
Képet nem fogok küldeni senkinek.Elég mélyen van némelyik,meg elég csúnya.Tetszeni nem tetszettem még senkinek,suliban meg beszólnak hogy milyen undorító a pofám stb...Olyan nyomok hogy mindenki,kozmetikus is azt mondja hogy csak kozmetikus tudná eltüntetni,de erre nincs pénze a szüleimnek,semmilyen rokonomnak sem...Szóval változtatni nem tudok rajta,max megbékélni vele,de így sose lesz barátom? Őszinte véleményeket várok.

2013. jún. 17. 19:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

nem 100%


vannak házi módszerek is, szerintem nem kell egyből gyógyszer

2013. jún. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Biztos akad fiú aki elfogad ilyennek. A többiekkel meg ne foglalkozz, bunkó parasztok. Ha nagyon zavar, próbáld meg az alapozót, vékonyan, ami bőrbarát!
2013. jún. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindenen lehet változtatni. Nem rosszból, de tudod...ezzel a hozzáállással sokra nem viszed majd.
2013. jún. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
elég szadista kijelentés ez így 15 évesen.. nem gondolod .. ?
2013. jún. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
hidd el lesz csak ezt nem tudni mikor de ne legyél el keseredve
2013. jún. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
De lesz. Fiúként ugyanilyen helyzetben valóban esélytelen lennél, de mi nem vagyunk olyan felszínesek, mint ti lányok.
2013. jún. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne? Ha valaki beléd fog szeretni a legkevésbé fogja érdekelni a bőrhibás arcbőröd. Idővel majd helyre jön. Legvégső esetben pedig lehet ilyen bőrhámlasztó orvosi bizbaszt csinálni (nem tudom mi a pontos neve). A lényeg az hogy a bőr felső részét lemaratják. Ha majd dolgozol össze spórolhatsz rá. Ne csüggedj így is lehetsz tökéletes csaj. Nálunk dolgozott egy gépbeállító csaj aki nap vagy fény érzékeny volt nem is tudom. Adott a külsejére bár az arcbőrével nem tudott mit csinálni mégis csajosan öltözködött de nem viselkedett ribancként. Gyakran elbeszélgettem vele de nem akartam semmit nem azért ahogy kinézett. Elég sok mindent elmondott nekem azt is hogy kiskorában csúfolták és hogy sokáig nem néztek rá a fiúk. Aztán egy nap úgy döntött hogy nem érdekli ő akkor is szép lány és teljesen megváltozott mint külsőleg mint belsőleg. Azóta elég sok pasija volt. Egyiket sem érdekelte az arcbőre.
2013. jún. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Elég fiatal vagy még ahhoz, hogy ennyire elkeseredett legyél. Kicsit több önbizalmat!

Egyébként ajánlanám a körömvirág krémet, nem drága. Mindennap vékony rétegben!

2013. jún. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
ha gondolod akk velem beszélgethetsz ha akarsz
2013. jún. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

1.Például milyen házi módszerek?

2.Van ilyen alapozóm,de nem lehet örökké,mindenki előtt rajtam,de azért igaz,hogy több mint a semmi.

3.Lehet hogy igazad van,csakhogy erre kb senki szerint nem nagyon van más megoldás...egyébként alapvetően nem ilyen a hozzáállásom semmihez,változtattam már néhány dolgon az életemben,amire a környezetem nagyrésze,kevés kivétellel azt mondta hogy úgysem fogok tudni.

4.Egyelőre még csak inkább kérdés,bár lehet hogy kijelentésként is megállja majd a helyét előbb-utóbb...egyébként nem,nem gondolom.

5.Köszi,próbálok nem aggódni ezen,nem sok sikerrel.

6.Én sem vagyok felszínes,igaz,sok lány az,de úgyanúgy sok fiú is...

7.Én is tudom,hogy majd összespórolhatom rá,de az még pár év...Mindenesetre hátha lesz olyan szerencsém mint annak a lánynak.

2013. jún. 17. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!