Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek undorító a striás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek undorító a striás bőr? Zavarna a pasidon/csajodon?

Figyelt kérdés

Nekem striás, mert kövér vagyok! Nem kell szidni, már fogyókúrázom, és ha minden jól megy, szeptemberre elérem a megfelelő súlyomat. Én hányni tudnék magamtól, szerintem borzalmas, és eltüntetni sem lehet!

17L


2013. jún. 17. 20:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Megnyúlt a bőröd nem tehetsz róla.
2013. jún. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ha nem az a lila bemélyedéses, akkor nem gáz
2013. jún. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2013. jún. 17. 20:37
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem a legszebb, de ez van.
2013. jún. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha így nézzük mindembe bele lehet kötni. Undorítónak nem mondanám. Én szeretem a duci nőket, mondjuk a striát nem, de ez nem kizáró ok. Barátnőmnek is van.
2013. jún. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
2013. jún. 17. 20:39
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem is van,bár nekem csak a hasamon,és nem ilyen sok van mint neked a combodon!

Én szerintem is undorító,de nekem barátom van..előtte is szégyellem...de mégis velem van!Amúgy bőrfeszesítővel minimálisan eltüntethető

2013. jún. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért fogyókúrázik minden szép,nem kövér csaj,amikor nem is kéne neki...

Amúgy nem,nem zavar.A hegek se zavartak az egyik barátnőmön.

2013. jún. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha csúnya, ha nem...ez van. Nem tudsz ellen tenni. Próbáld meg elfogadni.
2013. jún. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Természetes dolog, el kell fogadni.

Inkább stria milliószor, mint szétszoláriumozott, elcseszett hajú, agyonsminkelt förmedvény. Ezek mind, vagy egyesével is ocsmányak,. A stria a közelükben sincs, sőt.

2013. jún. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!