Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem, beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem, beleszerettem a "barátom" barátjába. Lehet így köztünk valami?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki teljesen belém van esve. Szeretne velem járni, viszont én időt kértem, hogy lezárjam az előző kapcsolatomat magamban, amit ő úgy tűnt, hogy megértett. De nem! Állandóan velem lenne, üzentben mindig írja, hogy szerelmem, édesem. Minden egyes lépésemről tudni akar, pedig számtalanszor elmondtam neki, hogy nem járunk értse már meg és így biztos, hogy nem is fogunk. Én bírom a srácot, de ezzel teljesen kikészít. Ha szóba állok más fiúkkal egyből féltékenykedik pedig oka sincs rá. Na mármost 2 hete elmentem vele és a barátaival bulizni és ott megismertem az egyik legjobb barátját. A fiúnak nincs barátnője és mint kiderült, nem vagyok neki közömbös. Nagyon sokat beszélünk és úgy érzem, kezdem túlságosan is megkedvelni őt. Azt mondta ő nem hiszi, hogy áttudná verni a barátját, de közbe irántam is kezd érezni dolgokat. Eldöntöttem, hogy még a héten beszélek a "barátommal" és végleg letisztázom vele, hogy nem fogok vele járni. Nem akarom még hetekig húzni szegény agyát, mert tudom, hogy nagyon szerelmes belém, de én sajnos nem. Van arra esély, hogy utána összejöjjek a legjobb baráttal? 19L, 18F
2013. jún. 18. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Mindenre van esély. Még arra is, hogy holnap velem jössz össze egy fagyizóban.
2013. jún. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Necces. Meg lehet próbálni, de ha jóbarátok akkor ott sértődés lesz.
2013. jún. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen ezt sejtettem. Sajnos jó barátok. És a "barátom" mondta, hogy ha bármelyik haverjával összejönnék, mindkettőnkre megharagudna. :(
2013. jún. 18. 14:22
 4/6 aliz10 válasza:
szerintem mond meg neki én is lány vagyok már kétszer is voltam ilyen helyzetben. jöjj össze a barátjával aztán ketten elmondjátok az igazságot az illetőnek.
2013. jún. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
probáld ki a 3 as szexet
2013. jún. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem fogja túl jól kezelni a helyzetet, ha ennyire te vagy nála a középpontban, már-már mániákus a srác. Viszont én ettől nem riadnék vissza, ha kedvelek valakit. ha megemészti idővel, ok, ha nem akkor meg... Itt főleg a barátja van nehéz helyzetben. Ha nem titkolóztok és felvállaljátok a kapcsolatot, akkor nem vertek át senkit.
2013. jún. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!