Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, beleszerettem a pasim legjobb barátjába! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 nappal ezelőtt elmentünk együtt bulizni, a párom otthon volt. Eddig soha nem is gondoltam rá, hogy bármi is lehetne köztünk. Igaz, mindig szimpatikus volt, meg szerettem a társaságát, de úgy nem gondoltam rá. Aztán itt volt ez a péntek este. Ittunk, jóléreztük magunkat, és végülis elmondta, hogy már régóta tetszek neki. Csókolóztunk, és azóta nem tudok senki másra gondolni, és ő sem. Nem tudom, mit tegyek. Írjatok!
2010. márc. 15. 10:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts a mostani pasiddal,hidd el jobb lesz mindkettőtöknek.No és persze utána gondolkozz el az új kapcsolaton,az új pasival...
2010. márc. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
hát, ha összejösz a a barátod legjobb barátjával akkor már nem hiszem, hogy legjobb barátok lesznek, de nem is ez a lényeg, hanem, hogy tényleg hagyd ott a mostanit ha már nem szereted és aztán belekezdhetsz egy újba
2010. márc. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%

Fu...de undorító dolog ez ba*d meg:@:@MInd 2 tök részéről!ha folytatod ezt akkor el veszted a mostani pasidat és a pasid meg egy barátot..mondjuk fel merül ez a kérdés: AZ ILYEN EGYÁLTALÁN BARÁT-E??

Velem ez történt.És kishija volt h az egyik legjobb barátomat nem öltem meg!


UNDORIÓ DOLGOT CSINÁLTÁL? ÉRETLEN KIS **** VAGY!!



19F

2010. márc. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek előbbivel. Az a barát nem barát. Én ilyet nem tennék a legjobb barátommal, és ő se velem. Az ilyen az egy féreg. És te is jó hűséges barátnő vagy. 16F
2010. márc. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát gondolj bele hogy a pasid mit fog érezni a háta mögött a barátjával... hát ez nem szép dolog...(hogy szépen fejezem ki magamat)ezzel az ő barátságukat is elrontod...

de te tudod várj néhány napot hetet ha továbbra is így érzel beszéld meg vele...:::

2010. márc. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Lehetsz vagy 15? Normális ember ilyet még részegen sem nagyon csinál.

Várj még. Ez csak egy fellángolás, valószínűleg heteken belül elmúlik. Ne dobd el a rendes kapcsolatodat egy új szerelemért, ami nemsoká kihűl.

2010. márc. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

hát te egy lotyó vagy.

ha megcsinálod amit ez a sok faasz itt javasol, h szakítasz a pasiddal aztán összejössz a legjobb barátjával, akk egy huszonötödik ku*va leszel a haverja meg egy g*ci. és nagy a valószínűsége h agyon fogja verni utána mindkettőtöket, anno mikor velem játszották ezt el én is ezt csináltam.

2010. márc. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Van egy olyan mondás,hogy: ne hagyd el a szerelmedet egy olyanért aki tetszik,mert később ő fog téged elhagyni egy olyanért,akibe szerelmes!

Szóval sztem ne csinálj balhét,várj 1-2 hetet hogy ugyanígy fogsz e érezni!mert ha elhagyod a barátodat,akkor a "legjobb" barátját tuti megveri,egy életre összebalhéznak és a barátod szemébe egy k*rva leszel!Nem éri meg,mert sztem ez csak egy fellángolás,szal gondolkozz!

2010. márc. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Tudom, hogy ez nem normális dolog, amit csináltunk, de ez ellen már nem tudok semmit sem tenni, megtörtént. én is úgy gondolom, hogy ez az érzés majd elmúlik.
2010. márc. 15. 17:18
 10/11 anonim ***** válasza:
egy undorító ribanc vagy.a pasi meg egy köcsög.
2010. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!