Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok és srácok voltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok és srácok voltatok már ilyen helyzetben? Mit kellene tennem a cél érdekében? 16f

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval van egy lány aki nagyon közzel áll a szívemhez igaz 2 évvel fiatalabb nálam.Jól elvagyunk mindig!Meg nevetettem stb.

A minap rájöttem ,hogy nekem ő kell és senki más.Nem tudom miért ,de ez az érzésem van.Nem a szex jár az eszembe vagy ilyesmi.Inkább a lány az ölelések.Nem tudom miért.Ő most lesz 8. osztályos én pedig 10 -be megyek.Mit tegyek ,hogy a lány legalább is "szeresen". Igazán megkedveljen.Ti mit tennétek a helyemben? És most nem hülyeséget kérdezek!Nem szeretnék haszontalan válaszokat!Tényleg nagyon megszerettem ,ha most a külsőre gondoltok ő nála is próbálkoznak srácok.Én nálam is ,de nekem senki más nem kell csak ő.Múltkor egy lány szerelmet is vallt nekem :DD.


De most komolyan mit kéne tennem? :) Kérlek titeket ,ti a helyemben mit tennétek?(Normális válaszokat!)


2013. jún. 18. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el sétálni, lógjatok sokat együtt, nézz sokszor, hosszan, mélyen a szemébe, mosolyogj rá mindig, légy vele nagyon kedves, hívd meg valahova, mondd neki, ha rossz kedve van vigasztald, öleld meg, törődj vele, ha hiányzik, mondd neki, mondd el, hogy mit érzel. De vigyázz, ne rohand ezekkel le egyszerre, mert megijedhet :) Nagyon sok sikert kívánok :) 16/l
2013. jún. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Mond el neki. Ne számits viregesöre meghato könnyekre meg tökömtudjha mire, mert ö még kislány. Persze, hogy megnvetteted mert ö el van szálva attól hogy egy középiskolás fiu flörtöl vele. Esetleg modn egy "hát jot"+ és ennyi. Ha szerencséd van párszor meg is dughatod és még a faterja sem jön rá... De ebben a körben ilyen idős lánytól ne várj komolyat.
2013. jún. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Sokat segítettél ; )
2013. jún. 18. 16:28
 4/9 anonim válasza:
nyald ki
2013. jún. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2. köszi :D te jó fejnek tűnsz :D
2013. jún. 18. 16:29
 6/9 A kérdező kommentje:
3. neked a nyelvedet kéne kivágni
2013. jún. 18. 16:29
 7/9 A kérdező kommentje:
Értékeltem a válaszaitokat! ; ) 1. 2.
2013. jún. 18. 16:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Amit az 1.írt, az nagyjából mindent elmond, annyit teszek hozzá, hogy ne várd meg míg más fiúkkal kezd el ismerkedni, mert akkor könnyen beleszerethet abba is, azt meg gondolom te sem akarod.
2013. jún. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez így is van ..:) köszi te is ..Erre már én is gondoltam.Remélem gyorsabb leszek ;) :DD
2013. jún. 18. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!