Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagáljak erre? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáljak erre? A barátnőm családja megkeseríti a kapcsolatunkat. Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Nagyon mély és jó kapcsolatról van szó, tele fantasztikus közös élményekkel, de egy ideje, amikor a nagymamájánál aludtunk szólt a nagymama, hogy az unokájának itthon (ott náluk) van a helye én meg csak hétvégente látogassam. Mivel a lánnyal együtt akartam hazamenni aznap, én lettem elküldve, persze a lány jött velem, de ezután nem szívesen megyek oda vissza és nem is igazán értem mi velem a bajuk.


A barátnőm nagyon-nagyon szeret, de nekem tök kellemetlen, hogy így általában csak nálunk tudunk aludni. Ez a hétvégente dolog pedig csak ködösítés, valójában ellenzik a kapcsolatunkat és ez megmérgezi. De a lényeg:


Most sz*rjam le mit gondol az anyja meg az öregek és menjek át néha én is aludni, vagy hagyjam a fenébe a hülye családot és legalább itt nálunk nyújtsak biztos "menedéket" a barátnőm számára?


Szerintem ez nem túl egészséges helyzet és nem igazán értem hol rontottam el. Lehet, hogy nincs elég pénzem a család meg jobbat tervez a lánynak? (talán igazuk van) vagy mi? Engem sem érdekel a pénz, a lányt sem, a családot miért? Meg könyörgöm miért hiszik azt, hogy én azért megyek oda át a barátnőmmel, hogy ingyen éljünk a nagyszülőkön? Ha probléma közöljék normálisan és a kapcsolatunkba ne szóljanak már bele....


Egyszerűen képtelen vagyok feldolgozni ezt az egészet. A barátnőm nagybátyja megpróbált fizikai erőszakkal kidobni amikor sírva fakadt miatta a lány, én azóta be nem tettem oda a lábam és a barátnőm is nagy ívben kerüli a házat.


2013. jún. 17. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha náluk nem lehet lenni, akkor legyetek nálatok. Örülj, hogy nem tiltják el. Azért ez ne legyen olyan nagy tragédia, hogy nem lehet nála aludni. Azt már értem, hogy rossz érzés, hogy nem kedvelnek... Nem tudom mi lehet az oka, faggasd ki a barátnődet, csak elmondják neki, miért...
2013. jún. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Tumbs up if u won't read this long shit at this time!
2013. jún. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez eléggé nehéz helyzet. Szerintem, hogyha ennyire elmérgesedtek a dolgok, akkor kerüljétek inkább a barátnődnék lógást, legalább amíg lecsillapodnak a kedélyek. Később próbáljátok meg együtt megbeszélni a családjával, hogy mi is az igazi probléma. Nem fogjátok tudni egész kapcsolatotok során elkerülni, hogy találkozz az ő szüleivel, nem maradhat meg ez az állapot.
2013. jún. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elvileg el van tiltva, csak ő is nagy ívben sz*rik erre (szépen fogalmazva) 22 vagyok ő 19
2013. jún. 17. 23:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem jó ez a kérdés! Túl hosszú, olvasni kell hozzá, igényes megfogalmazás, valóban lényeges dolgokat feszeget. Az ilyesmit mi nem szeretjük itt az oldalon. Nincs benne szex és pikáns részletek, nem ordenáré. A népnek kell a cirkusz. Ez sajnos így nem jó.
2013. jún. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazából ő sincs túl jó kapcsolatban a családjával, mert önző dolgok miatt nyomorognak és most már a kapcsolatát is tönkre akarják tenni teljesen értelmetlenül. Tipikusan az a pokolra vezető út is jóakarással van kikövezve téma.
2013. jún. 17. 23:13
 7/10 anonim válasza:

Nem ismerem a helyzeted, de a semmiért nem csinálhatják.

Én is ilyen helyzetben vagyok a lánytestvéremmel, aki kitűnő tanuló, tökéletes alakja van, sportos okos barátja volt legutóbb. Akivel most jár például egy focista(a környéken elég nagyképű f*szkalapok) aki éppen csak nem bukik meg és eddig csak 13-14 éves partik*rvák társaságát élvezhette. Azonban nem avatkozok a dolgaiba.

2013. jún. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hát nem irigyellek. nekem tavaly emiatt ment szét egy nagyon jó párkapcsolatom. Boldogok voltunk ,de az anyjáék eltiltottak minket.... teljesen taccsra ment ... a család mindig az első ... sajnos :/
2013. jún. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szarnék rájuk. A barátnődnek hál'Isten helyén van az esze, nem megy vakon az ősök után.

Aludjatok csak nálatok. Ne bunkózz a szüleivel, ne is ócsárold a barátnődnek, de ha megkérdezi, hogy miért nem náluk vagytok, mondd el neki újra a történetet. Bár nem hiszem, hogy elfelejtené. Kerüld a szülőket, de ha bármikor felkeresnének téged, hogy pl menj hozzájuk vendégségbe, akkor legyél közvetlen.

Én legalábbis ezt tenném.

2013. jún. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Addig jó, amíg csak téged tiltanak és a lánynak van szabad akarata, mert így legalább tudtok hova menni (hozzátok).
2013. jún. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!