Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jajj, de jó, van ennél "rossza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jajj, de jó, van ennél "rosszabb"?

Figyelt kérdés

(20/f)

Az itt a probléma, hogy nem tudom, milyen gyökér elmém van nekem vagy valami nagyon rosszul van csavarozva bennem, vagy elállítódott az "érzelmi" központ , vagy nem is tudom ezt hogy fogalmazhatnám meg. De, ilyen intenzíven még soha senki sem tetszett meg. 3éve láttam először, azóta ki nem tudom ütni a fejemből , hogy csak , legalább egy nap ne gondolkozzak ezen. 3 év alatt voltak barátnőim, de nem volt az igazi egyik sem, mert akárkivel voltam, akármit is csináltam mindig a fejemben járt(pedig nem is ismerem a lányt). Gyakran emlékszek az álmaimra. Hetente legalább egyszer szerepel, vagy látom valamilyen formában. Másfél éve, megakartam ismerni, de lekoptatott(nagyon rosszul esett). Az egyetlen gond, hogy hiába tennék bármit is, nagyon ritkán (nagyon-nagyon) látom. Bolond vagyok mi? Mivel terelhetném el a figyelmemet ettől a lassan 3 éve "kínzó" dologtól?


2013. jan. 23. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, van.
2013. jan. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ne őt akard keresni a barátnőidben, vesd bele magad a tanulásba, vagy épp munkába. ilyenkor télen pl lapátold el a havat
2013. jan. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
E fejedben valószínűleg egy Bermuda háromszög található, így újra és újra ugyanazt adja, nem tudsz szabadulni belőle.:D
2013. jan. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
egész nap gondolkozok. gondalataim mindenhova kiterjednek, szóval erre esély nincs, pláne ha melózok, vagy edzek, hasonló .
2013. jan. 23. 23:07
 5/9 A kérdező kommentje:
mit ne mondjak elég kínos egy "bermuda-háromszög"
2013. jan. 23. 23:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi tetszett meg annyira benne? Biztos van ilyen bár én még sosem hallottam.
2013. jan. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
pff... nem tudok erre mit mondani. az a kisugárzás amit érezni lehet a közelében, magába vonzz, meg azok a gyönyörűszép-wonderful szemek ááhh
2013. jan. 23. 23:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát erre alaposan rákattantál. :D Lehet, ha akkor összejöttök már túl lennél rajta mert rájöttél volna, hogy ő is csak ember, rendes földi halandó :)
2013. jan. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja...én is hasonló helyzetben vagyok...

Van ennél amúgy rosszabb, ha összejöttök és kiderül, hogy életed legnagyobb átbaszása a csaj...

2013. jan. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!