Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek rosszabb, a megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek rosszabb, a megcsalt félnek, vagy a megcsalónak, aki komolyan megbánta, de nem kap új esélyt?

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nem kéne gondolkodni, ha senki nem kefé.ne félre, hanem megelégedne azzal, ami van!
2013. jún. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
A megcsalt félnek. Csalódott, ezáltal sokaknak csökken az önbizalma, mert nem tartja magát elég jónak. A megcsaló meg egy idióta, ha nem tudja értékelni azt amije van, és ahelyett, hogy szakítana, félrekúrogat. Számoljon csak a következményekkel...
2013. jún. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kb. mindkettő egy szinten van az az igazság.
2013. jún. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan mint a tékozló fiú esete. Még mielőtt valaki félreértne, nem vagyok hittérítő. :)

A történetben többre becsülik azt, aki tévedett, de megbánta, és visszakuncsorogja magát, mikor rájön, mekkora buta volt, mint azt, aki végig tisztességes tudott maradni. Szerintem egy pofáraesés után nem nehéz kitalálni, hogy rosszul cselekedtél, viszont végig hűségesnek maradni... lehet a megcsalt fél is gondolkodott rajta, de nem tette, mert volt esze. Szerintem a mecsalt félnek rosszabb... ha meg valaki buta volt, viselje a következményeket.

2013. jún. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

a megcsalt félnek

a megcsalónak nem elég egy, mindenkit akar, aztán kicsit megzuhan mikor rájön hogy nem, neki sem jár, sőt még a legfontosabb is lelép mellőle

én nem tudom sajnálni a megcsalót, nagyon megérdemli hogy elhagyják

2013. jún. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem megesett sajnos mindkét dolog,és tapasztalatból mondom,hogy brutális mindegyik.De talán megcsaltnak lenni valami rosszabb érzés,mint megcsalónak.Mert akkor azt gondolod,hogy nem voltál elég,nem voltál elég jó,miben hibáztál,mi a baj veled,mit rontottál el.
2013. jún. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

És ha a megcsaló azért tette, amit tett, mert zsarolták valamivel?

Teljesen fiktív a kérdés, csak kíváncsi vagyok.

2013. jún. 9. 11:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Mivel zsarolták? Hogy levágják vagy kivágják? :D

A megcsalás, ha mással akarsz lenni, ezért teszel is, pl flört, csók, szex, párhuzamos kapcsolat. Az nem megcsalás, ha valaki lekap egy szórakozóhelyen, miközben ott a párod is melletted :D

2013. jún. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

megzsarolják? és mivel? :D ha azzal hogy megverik őt vagy ezt-azt a családból, feljelentést tesz lazán és kész.

mást nem nagyon tudok elképzelni, mivel zsarolhatnák.

csúnyát kamuznak a párjának róla? ha igazán ismeri és szereti a másikat nem fogja elhinni...

ez gyenge érv, véleményem szerint egy igazán szerelmes és erős embert zsaroljék bármivel, ő nem árulja el a párját.

ha igen, nem elég jó nekem.

én nem tudnám elfogadni, alap lenne hogy azonnal hozzám fordul és elmondja mivel fenyegetik, hogy aztán együtt találjunk megoldást ;)

2013. jún. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!