Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy csaj kerüli a tekintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj kerüli a tekintetem de tudja hogy tetszik nekem az mit jelent?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve különösen felfigyeltem rá és nagyon bejött viszont rohadtul féltem tőle, de okom nem volt rá. Pár haverom ismeri őt és oda mentek hozzá hogy bejön nekem, csak kib*szásból. ő csak mosolygott és elment... kerülte a tekintetem, de amikor nem néztem oda akkor ő is rám tekintett, hosszabb ideig nézett. viszont most hogy vége a sulinak lehet hogy többet nem is látom de nagyon parázok tőle, pedig nem sok veszteni valóm lenne... Kész szerencsétlenség vagyok, lehet hogy egyedül is halok meg :D de pár hasznos tanácsnak örülnék

Mit csinálnátok ha a helyembe lennétek? Aki tudna segíteni írjon üzenetet



2013. jún. 18. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem érezhette a bizonytalanságod és nem tudta hova tenni. Nem tudta hogy vajon tényleg tetszik-e neked vagy sem.És gondolom te is tetszel neki, ezért kerüli a tekinteted.
2013. jún. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1-te is tetszel neki és zavarban van

2-nem tetszel neki és nem akar veled kontaktot

2013. jún. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kedves akar lenni veled, tehát nem bunkózna, de ha én így viselkedek egy sráccal, az nekem nem jön be.
2013. júl. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!