Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Semmi esélyem sincs nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi esélyem sincs nála?

Figyelt kérdés
A pasi,aki tetszik,jött szembe velem,de nem nézett rám,én is csak egy pillanatra,mert nagyon zavarba voltam!Kissé szétnyiltak az ajkai,és teljesen előre nézett,bár lehet valamit csak láthatott belőlem!A lényeg,hogy ha ilyet tesz,akkor teljesen tojik szerintetek rám?Azt érzem,hogy valamit érez velem kapcsolatba,azért nem nézett rám,most vagy valami hüly€nek néz,vagy nem tudom!Ha akarna valamit,már tett volna érte,bár ritkán futunk össze!Olyan félénk nem lehet,és egy huszas évei közepén járó pasi,szóval nem kisfiú már
2013. jún. 18. 21:43
 1/7 anonim válasza:
Ismeritek egymást?
2013. jún. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak látásból,de egy éve akart dumálni velem,ami az én hibámból nem jött össze!Lehet alakult volna valami!Ma láttam,lehet megint hónapokig nem látom!Nem akarok koppanni,nem tudom,hogyan közeledjek felé,hogy ne legyen gáz!Mert ha csak úgy leszólítom-hát-nehéz ügy!Mindig siet valahova,haza vagy melóba!
2013. jún. 18. 21:54
 3/7 anonim válasza:
Én szerintem ha megint találkozol vele akkor szólj oda,hogy nincs kedved-e elmenni valamikor valamerre. Aztán csak lesz valami:)
2013. jún. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ó,bárcsak lenne annyi bátorság bennem:(ha biztosan tudnám,hogy van esélyem,nem félnék annyira elhívni valahová!Valamivel le kéne szólítanom,de hát mivel??!
2013. jún. 18. 22:09
 5/7 anonim válasza:
Hát akkor legyen benned:) amikor újra találkozol vele lazulj el és csak a pozitív kimenetelre gondolj, majd menj oda és kezdj el beszélgetni vele azt nem tudom sajnos megmondani neked h miről:)
2013. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi,ari vagy,hát megpróbálom!ha rámnézne,valami jel lenne,stb akkor könnyebb lenne,de így,hogy nem néz rám,mikor szembe jön velem...bár oldalra se néz sose,ha látom
2013. jún. 18. 22:43
 7/7 anonim válasza:
Sok sikert:)
2013. jún. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!