Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha meglátjátok a titkos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meglátjátok a titkos szerelmeteket, hogyan viselkedtek? Szerintetek egyből leolvasható rólatok, hogy odavagytok érte? Milyen testi tüneteket éltek át?

Figyelt kérdés
Ja,és még1,mióta van az,hogy 2óránként lehet kérdést feltenni?Ez nekem új!
2013. jún. 19. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem nincs is titkos szerelmem. :) Aki tetszik annak elsö adandó alkalommal megmondom

illetve ha elhivom randizni akkor szeritnem egyből levágja hogy mi a pálya.

2013. jún. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vigyorgok. .

19N

2013. jún. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem van ilyen!

Ahogy meglátom, rögtön felderül az arcom, mint aki megtalálta a zsákmányát. :D Amikor vele szembe sétálok, folyamatosan keresem a szemkontaktust, figyelem, próbálom kihasználni az a pár másodpercet. Ha viszont rám néz, elkapom a tekintetem...

Testi tünet: izgatott leszek.

2013. jún. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem sincsen titkos szerelmem. Van szerelmem, de mindenki tudja, hogy szeretem.
2013. jún. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!