Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is éreztétek már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is éreztétek már úgy, hogy annyira szerelmesek vagytok, hogy ha meglátjátok az illetőt, csak mosolyogni tudtok, és annyira boldogok vagytok, hogy azt le sem lehet írni szavakkal?

Figyelt kérdés
Annyira jó érzés, bár egyelőre ez csak plátói. :D
2013. jan. 26. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem,szerencsére.
2013. jan. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hajjajj, de még mennyire, hogy érzem:D
2013. jan. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kérdező te gondolom nő vagy. Nálatok lehet jobban előjönnek az érzelmek, de én azért nem ragadok le a mosolynál, mert akkor otthagynának a nők a p*csába:)
2013. jan. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés!!!

Ilyenkor mindig beszólnak hogy ne lila közözzek itt!! :D Csak kár hogy nem több az egész köszönőviszonynál..

15/L

2013. jan. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

egyszer éreztem ilyet.

mondtam is a lánynak,szerelmeskedés után,hogy olyan furcsa dolgot érzek a gyomromban,mintha pillagók csapkodnának ott.

mosolygott és mondta,hogy pont ezt érzi ő is,aztán csak feküdtünk és néztük egymást mosolyogva.

a plátói viszont csak fellángolás,ne éld bele magad nagyon.

2013. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
"Annyira jó érzés, bár egyelőre ez csak plátói. :D" -és ez mire jó? Ez csak szenvedés
2013. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a helyzetben vagyok. :D
2013. jan. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen, lány vagyok :D

Cylt, nagyon együtt tudok érezni veled, bár mi még köszönő viszonyban sem vagyunk...

De eddig nem gondoltam volna, hogy van ilyen:) Tetszik ahogy megy, ahogy eszik, ahogy mosolyog... Maga az, hogy van :)

2013. jan. 26. 20:36
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem szenvedés :) Az tölt el boldogsággal, hogy Ő van:)
2013. jan. 26. 20:37
 10/11 anonim ***** válasza:

annyira jóóóóó :D

csak hogyha nem látom őt, akkor tiszta idegroncs leszek.

2013. jan. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!