Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy visszahúzódó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy visszahúzódó, csendes lányra rátalál majd egyszer egy olyan fiú, akit nem érdekel, hogy mások mit gondolnak róla, hogy ő egy ilyen lánnyal jár?

Figyelt kérdés
Eléggé zárkózott vagyok, de aki közel kerül hozzám, azzal már könnyen beszélgetek. Van is egy fiú akiről már 3 éve tudom, hogy tetszem neki, de még soha nem beszéltem vele. :( Szóval nehezen tudom elképzelni, hogy egyszer majd egy fiú szeretni fog és nem fogja èrdekelni, hogy nem vagyok népszerű, stb. 15/l

2013. máj. 20. 22:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

nálam biztos főnyeremény lennél :)

16/F

2013. máj. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

A falak ledöntése a legnehezebb.


Nem muszáj Rapunzelt játszanod. Nyisd ki a tornyod ajtaját, és menj keresni a herceget.

De ha ez neked nagyon merész ötlet, akkor legalább integess ki neki az ablakon, hogy tudja, vársz rá.


Ez így működik. Nagyon romantikus várni a vártoronyba, de nem biztos, hogy a királyfi is tudja, hogy az a torony nem áll üresen.

2013. máj. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Miért is ne?
2013. máj. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Rá hát! Te leszel később az ideális feleségtípus. :)
2013. máj. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint 5 éve vagyok fülig szerelmes egy ilyen csendes lányba,sportos,bulizós fiú létemre.

Egyéb kérdés?:D

17/F

2013. máj. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. máj. 20. 22:54
 7/21 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam/vagyok,fél éve van kapcsolatom, és nagyon szeretjük egymást.

Hidd el, több olyan fiú van, aki ezt nagyon-nagyon értékeli, ha egy lány ilyen! Ez szerintem nekik is fontos, hogy ne fecsegjen össze-vissza a lány:)

16L

2013. máj. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nagyon fiatal vagy még, meg fog találni, ne aggódj :)


BTW 15 évesen még én is csendes, visszahúzódó lány voltam...

2013. máj. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
és te például miért nem mész oda a lányhoz?
2013. máj. 20. 22:55
 10/21 A kérdező kommentje:
#5
2013. máj. 20. 22:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!