Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy nem tudok aludni és enni is csak alig, mert folyton csak egy bizonyos srácra gondolok, akit egyébként nem is ismerek igazán?

Figyelt kérdés

Ez meddig lesz így?? Nem lesz bajom tőle,h alig alszom (napi 3 órát kb) és alig eszem (napi fél kiflit kb)? Nyilván nem jó,dehát nem megy sehogyse. :( Hogy tudnék kimászni ebből az állapotból? Egyébként arról van szó,h már régóta ismerek egy fiút,de csak az utóbbi hónapokban kezdtem el érezni iránta vmit,és ez egyre csak erősödik. Csak pár mondatot beszéltünk összesen össz-vissz,de úgy érzem,nagyon is ismerem (a szemeiből,viselkedéséből),és talán szerelmes lettem belé. Minden gondolatom körülötte forog,éjjel rajta kattogok,ezért nem tudok aludni,ha végre sikerül elaludnom,pár óra után felkelek és Ő az első gondolatom. Úgy érzem, Ő az, aki miatt élek... Ennyire belehabarodtam volna? Ez mikor múlik el??

20/L


2013. jún. 19. 05:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy vagyok csak lánnyal :D Talán mondd meg ezt a srácnak, meg ismerkedjetek, mert így nehéz lesz haladni és tudom mennyire szar, amikor kínzod magad. Egyébként a lány akit én szeretek szintén 20 éves, mint te, és szintén alig eszik...De biztos nem te vagy :D Mert bár az igaz, hogy nem ismer eléggé, de rendszeresen beszélünk elég sokat is, és tudja is már, hogy mit szeretnék tőle. De megértem az érzéseid, szar amikor szenvedsz, de jobb lesz ha bevallod, mert akkor legalább tudja hogy mi van, így mégis miből szűrje le, főleg ha nem is taliztok :D Kimászni csak úgy tudsz, ha vállalod az érzéseid, aztán elfogadod a döntését, bármi is legyen az. Én megtettem, bár konkrét döntés még nem született, ez is rossz, de az önkínzásnál ezerszer jobb! 26F
2013. jún. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

2-3naponta alszom csak ha nekem nincs semmi bajom neked sem lessz;)és hát igen szerelmes lettél egy srácba és bárhogy harcolsz ellene csak rosszabb lessz célszerűbb megmondani neki hogy szereted és nem érdemes halogatni ez segiteni fog az alváson és az étkezésed is javulni fog.

Sok sikert;)

2013. jún. 19. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is voltam így, nem is olyan rég, annyira szerelmes voltam, keveset ettem, ezért le is fogytam. Az alvással viszont csak annyi gondom volt, hogy szinte minden éjszaka róla álmodtam. Mostanában már nagyon kevés alkalommal találkoztam ezzel a lánnyal, most már eléggé reménytelennek érzem a dolgot, bár a szerelem még mindig tart, de már eléggé visszahíztam (talán most a túl sok evéssel próbálom elnyomni a fájdalmamat). Az álmok viszont ugyanúgy kísértenek.


A kérdésedre: Senki sem tudhatja meddig fog tartani, bajod nem lesz tőle (volt, hogy 3 napig nem ettem semmit).

És talán sosem múlik el igazán.


20/F

2013. jún. 19. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérlek ne sértődj meg mert komolyan nem akarlak megbántatni. :) A helyzet normális előfordul hogy valaki belehabarodik valakibe, de te nem vagy normális. Attól hogy tönkre teszed magad még nem fog változni semmi. A nem alvástól először dekoncentrált leszel, és a nem evéstől pedig energiahiányos majd anorexiás. Amit tehetsz hogy barátkozol a sráccal jobban megismered. Oké hogy most neked ő a minden. Gondolj bele ha teljesen megismered akkor lehet hogy közel sem lesz olyan tökéletes mint amilyennek most látod és már nem is fogsz így rajongani érte. Vedd fel vele sűrűbben a kapcsolatot ha tudsz gyere vele össze. Sok sikert. :)
2013. jún. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Háhá :D


Persze, hogy nem akarja tönkre tenni magát, de hát ha egyszer nem éhes, mert csak a szerelem kenyerén akar jól lakni! :D

Na jó, ez nem vicces.

De tényleg tegyél felé valami lépést, mielőtt belezakkansz :)

2013. jún. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!