Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az öt úgymonddd celeb közül a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az öt úgymonddd celeb közül a képen, melyiket tartod jó nőnek és melyiket nem?

Figyelt kérdés

[link]

Írjátok oda a korotokat és nemetek.Köszi


2009. okt. 11. 23:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Regina, mert ő a legközvetlenebb, és talán Zita.


21/L

2009. okt. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Lia: 1/10 úgy ronda ahogy van

Virág: 8/10 a dereka és a szája miatta

Zita: 8/10 ő szép meg csinos, csak nincs benne semi különös

Évi: 10/10 nagyon szép és csinos

Regina: 4/10 neekm túl vékony és túl fiús


18/L

2009. okt. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A legintellektuálisabb, legértelmesebb a képen Debreczeni Zita, ebben a csoportban ő viszi a prímet. Utána a többiek már közel egy kategória, amit Dukai Regina vezet - de végeredményben mind a négy taszító.

(22F)

2009. okt. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A neveket nem tudom, de a fénykép alapján a középső nő tetszik, imádom a hozzá hasonló, szemüveges nőket :D

(F/21)

2009. okt. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az 1. csajt nem ismerem: szal nincs véleményem róla...

Virág: egy utolsó rib@nc...bár sok pasinak bejönne a melle miatt

Zita: komolynak látszik a képen, talán a szemüveg miatt...

Évát: nem igazán szeretem, de így kép alapján nem rossz

Az utolsót szintén nem tudom ki, de fiúsnak nézki!

Szal summa summárum: Zita lenne az akit talán szebbnek mondanék, mint a többit és az 5. csajt (nagyon) nem tartom jó nőnek ahogy fogalmaztál...

22/L

2009. okt. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom a neveket (nem nézek tv-t), de balról a negyediket azért bevállalnám _D A többiek nekem túl műk...
2009. okt. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Egyértelműen Zitát és Évit! Szépek, csinosak, természetesek! És az ő fejük nem üres!!!!!!

A többi nagyon gáz...

2009. okt. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
egyiket se láttam soha, de mind csunya, talán a szemüveges még elmegy. Látszik mindegyiken hogy szopnak rendesen a betevőért.
2009. okt. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én sem ismerem őket, de a fotó alapján számomra a középső a legszimpibb.


persze egy fotó nem mond sokat.

2009. okt. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

évára szavazok. a többi senki. de főleg a zita, az akkora paraszt amilyet a hátán föld még nemhordott, keressetek róla gyermekkori videókat :D:D:D és olvasgassatok a "fotós hobbijáról" plusz van ezzel kapcsolatban egy nagyon kemény videó is, úgy lejáratta magát h na, nemtudta mi az a fehéregyensúly, a műsorvezető csávó meg ott szivatta orrba szájba....merthát a zita elvégre "fotós" is:D

regina szintén egy senki, azt sem tudom honnan szedték azt a nőt elő, de eccer ő is baromira lejáratta magát a TV-ben, vmelyik vivás műsorvezető kérte h énekeljen egy sort a legújabb dalából, de ő csak mentegetőzött h jaj most nem, mert bekell énekelnem előtte, meg buborékos kólát ittam, meg blablabla....szánalmas volt.

lia az eccerűen csak ronda

a virág....azmeghát na....no comment.

marad évi, ő sztem még úgy ahogy intelligens, és smink nélkül is kinéz vhogy, nemúgy mint a többiek, virág az pl egyenesen rémisztő smink nélkül.

2009. okt. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!